Youtube Red Hakkında Herşey

Youtube Red Hakkında Herşey


Youtube Red, Premium bir Youtube hizmetidir. Hizmetin birçok avantajı var. Başlıca özellikleri videoları reklamsız izleyebilirsiniz, uygulama ekran kilitliyken veya arka planda çalışabiliyor, çevrimdışı izleme özelliği ile videoları telefonunuza veya bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz.

Spotify’e şuanda sunulan en büyük rakip olarak Youtube Red görülüyor. Hizmet şimdilik sadece amerikada kullanılabiliyor. Hizmeti kullanabilmek için Aylık 10$ ödemeniz gerekiyor. Youtube Red uygulaması tamamen üyelik sistemine dayanan bir servis. Bu servis ile kullanıcılar diledikleri videoları tek bir tıkla kolaylıkla indirebilecekler. Sırf bu özellik için bile bu servisten faydalanılır. Youtube Red’in bir diğer özelliği ise izlediğiniz tüm videoları reklamsız olarak izleyebileceksiniz. Yurt dışında milyon dolarların kazanıldı Youtube videolarını reklamsız izlemek zira bunlara vurulmuş bir darbe olarak görülebilir. Tabi bu hizmetlerin de bir bedeli olacak. Youtube Red üyeleri her ay 10 dolar ödedikleri takdirde bu hizmetlerden faydalanabilecekler. Youtube Red için ise şimdiden tanıtımlar yapıldı. Youtube Red öncelikle 1 ay ücretsiz kullanıma sunulacak ve ilk olarak ABD’de de hizmete açılacak. Türkiye’ye ne zaman geleceği ise henüz belli değil.

Youtube Red, adsense müşterilerini üzecek gibi görünüyor. Reklamsız görünüm birçok reklamcıyı rahatsız etmeye başladı bile. Bakalım beta sürecinden sonra serviste ne gibi değişiklikler olacak. Bunu ilerleyen günlerde göreceğiz. Youtube’un bu ücretli servisi bütün kullanıcıları memnun edecek özellikleri içeriyor.

Peki siz Youtube Red‘e geçmeyi düşünüyor musunuz ?

Yorum Yap
0 Yorum yapan