YouTube MP3 İndirme Nasıl Yapılır?

YouTube MP3 İndirme Nasıl Yapılır?

YouTube MP3 Dönüştürücüler , kullanıcıların youtube’u her zaman ve her yerde açamadığından dolayı başvurdukları bir yöntemdir. Kişiler bu yöntemler mp3 olarak youtube’dan videoları dönüştürürler. Dönüştürdükleri videolar ise mp3 formatı olacağı için genellikle şarkı videolarından olmaktadır. Böylelikle internet gereği duymadan telefon hafızasına veya usb belleğinize atarak offline bir şekilde müzik keyfinizi sürdürebiliyorsunuz. Yapacağınız işlemler çok basit olacak olup, indirme aşamasında seçeceğiniz ses kalitesi ve şarkı uzunluğuna göre boyutları değişmektedir.

YouTube MP3 Dönüştürücü ile Müzik İndirme

Dosyanızın uzantısı mp3 oldu için iphone, android ve windows platformları sorunsuz olarak çalıştıracaktır. Mp3 uzantısı tüm mecralarda genel geçer bir uzantı olduğundan dolayı herhangi bir hata ile karşılaşmanız söz konusu bile olmayacak. İndirilen MP3 uzantısını bu mecralar dışında mp3 oynatıcı player’ınız varsa CD veya hafıza kartı yardımıyla okutup, oradan dinleyebilirsiniz.

Youtube MP3 İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Öncelikle youtube üzerinden indirmek istediğimiz videonun adresine giriş yapıyoruz. Ardından taryıcınızın üst kısmında https:// ile başlayan kısmı kopyalıyorsunuz. Bu sayfada işimiz bitti. Bundan sonraki işlem youtube mp3 dönüştürücüler olarak görev yapan bir siteye girmek olacaktır. Orada bulunan link yapıştırma alanına az önce kopyaladığımız linki yapıştırıyoruz.

YouTube MP3 İndirme

Eksik kopyalama gibi durumlarda ise hata ile karşılaşabilirsiniz o yüzden dikkatli olun. Dönüştürecek olduğunuz yerin link kısmının altında ses kalitesi ayarları ve dosya uzantısı türleri olabilir. Biz MP3 türünü seçip kaliteyi ise internet kotamız sınırsızsa en yükseğini seçip devam edebiliriz.

YouTube MP3 Dönüştürücü Önerileri

Online mp3 dönüştürücüler bir program indirme ihtiyacı duymadan, sadece link kopyalayıp yapıştırma ile gerçekleştirebileceğiniz mecralardır. Geri kalan kısım ise mp3 ses dosyasının inmesini beklemek ile geçecektir. Ardından ise eğer telefonda dinlemek üzere indirdiyseniz ve bilgisayar kullandıysanız indirme işleminizde, bir usb bağlantı kablosu yardımı ile indirdiğiniz mp3 ses dosyasını telefonunuza atacaksınız.

Önerilen Bağlantı: YouTube MP3 Dönüştürücüler

Neden mp3 dönüştürücüler sorusuna ise verilebilecek en doğru cevap, youtube internetsiz açılmadığı için internet paketiniz olmadığı zamanlarda ve bir şarkı için sürekli internet paketinizden azaltmamak için tercih edilebilir olmalarıdır.

Yorum Yap
0 Yorum yapan