YouTube MP3 Dönüştürücüler

YouTube MP3 Dönüştürücüler

Video paylaşım platformu olan Youtube’da hemen hemen tüm müzikler de yer almaktadır. Bu müzikleri cihazınıza indirebilmek için YouTube MP3 dönüştürücüler bulunmaktadır. Aşağıdaki listede en iyi dönüştürücü adreslerini sıraladık.

YouTube Çeviriciler

YouTube MP3 çevirileri sayesinde kullanıcılar video dosyalarını müzik dosyalarına çevirerek .mp3 uzantısına sahip bir biçime getiriyor ve video izlemeden direk olarak sadece müzik dinleme işlemini gerçekleştirebiliyorlar.

YouTube video izleme sırasında sıkılan kullanıcılardansanız bunun için YouTube Reklam Engelleme makalemizi incelemeyi unutmayın. MP3 indirmek isteyen kullanıcılar ise aşağıdaki listemizi inceleyebilirler.

Flvto

Kendine ait dönüştürme yapısıyla diğer tüm MP3 dönüştürücülerden daha avantajlı olan Flvto, herhangi bir arşive ihtiyaç duymamakta.

Bu ne demek? MP3 dönüştürücüler genellikle Youtube’da en çok dinlenen şarkılar başta olmak üzere belli bir izlenmeyi geçmiş videoları arşivlerine eklerler. Bu nedenle az bilinen, az dinlenilmiş müzikleri dönüştürmek istediğinizde hata verebilirler.

Ancak Flvto alternatif bir yöntem ile dönüştürmeyi sağlar. Dönüştürmeyi direkt olarak Youtube’dan o an gerçekleştirir, bir arşivi yoktur. Bu nedenle birkaç dakika önce eklenmiş videolar da dahil olmak üzere tüm videoları MP3’e çevirebilmektedir.

MP3.Support

Hızlı ve kararlı bir dönüştürücü olan MP3.support sitesi, çeşitli dönüştürme kalitesi seçenekleri ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Bir müziği en yüksek ses kalitesinden, en düşük kaliteye değin indirebilirsiniz.

Cihazda fazla yer kaplamasını istemiyorsanız ortalama kalite olan 128 bit’i seçebilirsiniz. Bu kalite skalası 380’lere kadar çıkabilmektedir. Müziğe önem veren biriyseniz yüksek kaliteleri seçerek müziğin her tınısını hissedebilirsiniz.

2Conv

Yüksek hızdaki dönüştürmeleri ve kullanıcı dostu tasarımı ile 2Conv, Youtube MP3 dönüştürücüler arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesidir.

Web site üzerinden kullanılabildiği gibi tarayıcı eklentisi olarak ve masaüstü programı olarak da kullanılabilmektedir. Sık sık MP3 dönüştüren kimseler için tercih edilesi bir adrestir.

TheYouMP3

Kopyala, yapıştır ve dönüştür gibi basit bir mantık üzerine kurulan TheYouMP3, basitlik isteyenlere oldukça uygun. YouTube MP3 dönüştürücüler arasında hem MP3, hem de video olarak indirme imkanı tanıyan birkaç adresten biri.

Videoları direkt olarak MP4 formatında indirebileceğiniz gibi sadece ses dosyasını da indirebilirsiniz. Youtube’a ek olarak Facebook, Instagram, Vimeo, SoundCloud gibi diğer platformları da desteklemektedir.

Online Video Converter

Online Video Converter sitesi Youtube ve diğer video platformlarından MP3 dönüştürme imkanı tanıyan en bilindik sitelerden bir tanesidir.

Çok hızlı ve yüksek kalitede dönüştürmeler yapılabilmektedir. Aynı zamanda masaüstü programı ve tarayıcı eklentisi olarak da kullanılabilmektedir.

YouTube MP3 dönüştürücüleri olarak sizler neler kullanıyorsunuz bizlere yorum bölümünden bildirerek bunları tatlı ortamda tartışabiliriz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan