Youtube İzlenme Sayısı Arttırma Nasıl Yapılır

Youtube İzlenme Sayısı Arttırma Nasıl Yapılır


Youtube izlenme sayısı arttırma ve düşürme gibi izlenme sayıları hakkında merak edilen bütün bilgilere cevap vermeye çalışacağız. Profesyonel bir hizmet için yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz. Youtube‘da yayınlanan bir videonun kalitesini gösteren en temel kriterler “İzlenme süresi” ve “İzlenme sayısı’dır.” Konu hakkında adım adım tüm bilgileri vererek ilerleyelim.

Teknik olarak izlenme süresi, izlenme sayısına göre daha değerli bir istatistiktir. Videonun tamamının kullanıcılar tarafından ilgi çekici bulunarak izlenmesi, o içeriğin oldukça kaliteli olduğunu gösterir. Tabi kullanıcıların beğenme, abone olma, yorum atma gibi etkileşimleri de oldukça önemlidir.

Youtube izlenme sayısı nasıl hesaplanır ?

Görüntülenme (izlenme) sayısı , videonun kaç kez izlendiğini gösterir. Videonun ne kadar popüler olduğunu anlamanın en iyi yoludur. Youtube, bu konuda en doğru istatistikleri yayınlamak , reklamveren ve kullanıcılar’a en doğru içeriği sunmak için son derece gelişmiş bir algoritma kullanmaktadır.

İzlenme sayısının “gerçek kullanıcılar” tarafından görüntülendiğinden emin olmak için istatistikleri anlık olarak yayınlamayabilir. Gerçek görüntülemeler sayıldıktan sonra bu veriler sık sık güncellenir. Bir ip adresinden yapılan izlenme 1 adet olarak hesaplanır. Örneğin : Ev internet bağlantınızdan bir videoyu 50 kere izlemiş olabilirsiniz. Bu istatistiklerde 1 adet izlenme olarak görünür.

Youtube’un ciddi bir gelir kaynağına ve popülerlik yarışına girdiği şu dönemde en iyi örnek Psy’nin Gangnam Style videolarıdır. PSY 2019 itibari ile 3.314.916.353 izlenme ile zirvedeki yerini koruyor. Sadece bu video’dan 10 Milyon dolar kazanç elde etmişti.

Youtube izlenme hileleri hakkında çok fazla bilgi olmamasına rağmen özellikle sanatçılardan bu konuda birçok söylem duyabilirsiniz. Yabancı servisleri kullanarak veya Türkiye’de oldukça amatör bir şekilde izlenme sayıları satılmaktadır. Youtube algoritmalarına karşı başarılı yöntemlerde her zaman vardır tabiki.

2019’a girdiğimizde, Youtube sahte izlenme ve izlenme sayısı arttırma konusunda birçok platform satış yapmaktadır. Youtube, bu konuda gerekli önlemler alarak, izlenme hilelerinin önüne geçmektedir. İzlenme arttırma vaadi ile size önerilen uygulama ve yazılımları kesinlikle yüklemeyiniz! Bu yazılımlar, tamamen hesabınızı ele geçirmek üzerine kurgulanmaktadır.

Ozengen örnek çalışma raporu:

Görselde görmüş olduğunuz izlenme sayısı oldukça yüksek olmasına rağmen video etkileşimlerinin oldukça düşük olduğunu görebilirsiniz. Burada kullanıcı sadece izlenme sayısını hedef aldığı için bu konuda bir çalışma yapılmıştır. Bunlar taleplere göre çeşitlilik göstermektedir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan