YouTube Hesap Çalma 2020 | Cevrik.com

YouTube Hesap Çalma 2020 | Cevrik.com

Merhaba hacker olma yolunda ilerlemek isteyen genç arkadaşlar, internet sektöründe milyonlarca insan var be bu insanların neredeyse çoğu sosyal medya ağlarını ve mail hizmetlerini kullanmaktadırlar. Zaten işleri bu sayede yürüyen insan sayısı’da oldukça fazla olmasından bu hesaplar onlar için zorunlu bir hizmet haline gelmiştir asla ve asla kapatma gibi bir durumları yoktur ve iş alımlarını ve görüşmeleri bu hesaplar üzerinden yaparlar, bazı arkadaşlar ise youtube üzerinden kendi videolarını veya güzel gördüğü videoları paylaşarak kendilerine güzel bir ortam oluşturmaktadırlar.

YouTube Hesap Çalma

YouTube hesap çalmak isteyen sizler gibi yüzleri güzel mi güzel genç arkadaşlar var, youtube’da hesap çalmak mümkün tabi ki ancak sizler emeğini ne kadar değerli olduğunu biliyor iseniz bu işleme girişeceğinizi zannetmiyoruz. Şöyle bir kanal olur; ülkemizi kötülüyordur veya ülkemiz için uygun olmayan şeyler paylaşıyordur bu kanalların hesabını ele geçirip o videoları silmek hakkımızdır tabi ki. Ancak siz bir arkadaşımızın sabah akşam o kanala video yüklemek için emeğini veriyor ve siz bu kişinin kanalına göz diktiyseniz bu işlem için sizlerin kul hakkına kalmış bir şey…

YouTube Hesap Nasıl Çalınır?

Bir kullanıcının youtube hesabını çalmak için öncelikle o kişinin gmail hesabını çalmanız gerekmektedir, zaten gmail hesabını çaldığınız vakit o kişinin youtube hesabını’da çalmış oluyorsunuz. Bu yüzden gmail hesabını nasıl çalarım diyorsanız o kişinin telefonuna ulaşmaya çalışın ve gmail üzerinden giriş yaparak şifre değiştirme işlemi uygulamaya çalışın. Ya da şifre tahmini deneyerek şifre kırma işlemini’de gerçekleştirebilirsiniz. Ancak hesabını çalacağınız kişinin hesap güvenliğinde 2 adımlı doğrulama mevcut ise bu durumda hesap çalmak için telefonunu öncelikle elinize geçirmeniz gerekiyor. Eğer telefonu kapamazsanız youtube hesabını’da çalamazsınız. Bu yüzden ilk telefon sonra youtube olmalı.

Ama biz bu taktikleri siz sürekli hesap çalın diye söylemiyoruz, arkadaşınıza şaka maksatlı bir sürpriz hazırlayabilir ve eğlenebilirsiniz, ciddi bir yöndem hesap çalma işleminin sonlarının dava açmaya gidebileceğini’de unutmayın.

YouTube hesap çalma ile alakalı bilgileri öğrendiğimize göre şimdide beğeni hilesine göz atabiliriz: YouTube Beğeni Hilesi

Yorum Yap
0 Yorum yapan