YouTube Beğeni Hilesi Botu 2020

YouTube Beğeni Hilesi Botu 2020

YouTube’a gönül vermiş dodostlar, artık sizlerde bizim takipçimiz olmaya ne dersiniz? Çünkü artık bir YouTube kategorimiz var be sürekli olarak aktif yeni bilgiler sunacağız ve bu bilgileri sosyal medya ağlarımızdan duyuruyoruz sizlerde bizi takip ederek en güncel youtube haberlerinden haberdar olabilirsiniz.

YouTube Beğeni Hilesi

YouTube’da birçok video paylaşıyorsunuz ve bu videoların beğenileri çok az geliyor izleyici sayısı fazla olmasına rağmen izleyiciler bu videoları beğenmiyor bunun nedeni nedir diye düşünürken birden bire aklınıza beğeni hilesi yapmak geliyor ve hemen arayıp beğeni hilesi bakıyorsunuz. Karşınıza onlarca site çıkıyor genelde ilk çıkan siteye aldanarak giriş yapıyorsunuz ve hesabınızı tehlikeye atıyorsunuz bu nedenle o tür beğeni hilelerine karşı önemlerinizi alarak kullanıcı adı ve şifre istemeyen güvenilir bir yer bulur ise girmelisiniz yoksa hesabınızın kanamasını istemezsiniz değil mi?

YouTube Beğeni Hilesi Botu

YouTube beğeni hilelerini bulabileceğiniz siteler aşağıda sıralanmıştır ancak bu siteler ile alakalı hiçbir zaman bizi sorumlu tutamazsınız. Bu yüzden kendi güvenlik önleminizi alarak bu siteleri ziyaret edin, ayrıca hile sonrası kanalınızın kapatılabileceğini de unutmayın.

  • https://youtube.begeni.com/
  • https://youtube.begenihilesi.com
  • http://www.youtubehilesi.com/

Bu siteler sayesinde belki binlerce beğeni kazanabilirsiniz ancak o beğeniler youtube ekibi tarafından algılandıktan sonra geri silenebileceğini ve hesabınızın askıya alınabileceğini gözünüzün önünden geçirin ve bunları yapmadan önce bir daha düşünün deriz.

YouTube Beğeni Kasma

YouTube da beğeninizi arttırmak için videonuzun daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayın ve video içeriğiniz güzelse zaten kullanıcılar bu videonuzu otomatikmen beğenecek ve sizin herhangi bir hile yapmanız gerek kalmayacaktır.

Unutmayın eğer bir platformda kendinizi kanıtlamak istiyorsanız bu işleri hilesiz olarak emeğiniz ile yapmanızı öneririz, daha sonradan adınızın hileci vb. gibi durumlara düşmesini kimse istemez değil mi? Hile değil alın teri babacım demek için doğal yönden beğeni arttırmaya devam…

Bu yazımızda sizlere youtube beğeni kasma hakkında bilgiler ve tüyolar ilettik eğer bir önceki yazımızı yani youtube’da abone hilesi arıyorsanız şu yazımızı inceleyerek hileye ulaşabilirsiniz: YouTube Abone Hilesi

Yeni yazılarda görüşmek üzere, kalın sağlıcakla dostlar. 🙂

Yorum Yap
0 Yorum yapan