YouTube Abone Hilesi Nasıl Yapılır?

YouTube Abone Hilesi Nasıl Yapılır?

Merhaba dostlar, bugün değişik bir şey fark etmiş olmanız gerek ki artık YouTube kategorimize’de giriş yapmaya başladık, bu sayede sosyal medya konusunda tüm platformları ele alma konusunda devamlı olarak ilerleyiş göstermekteyiz, sizlerinde bu yolda bize verdiğiniz paylaşımlar ile dahada büyüyoruz teşekkürlerimizi ilerleterek YouTube bölümümüze güzel bir konu ile başlıyoruz.

YouTube abone hilesi ile alakalı internet ortamında birçok araştırma içerisine giren arkadaşlarımızın olduğunu fark ettik ve bu yüzden sizlere bu konuda yararlı bilgiler ve tüyolar vereceğiz.

YouTube Abone Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?

YouTube bilindiği üzere en büyük video paylaşım ağı bu yüzden insanlar buraya birden çok hayatından veya oynadığı oyundan değişik kategorilere videolar atmaktalar ve kullanıcılar tarafından’da bu videolar beğenilerek kişiye abone olunuyor. Peki benim abonem çok az 8 9 kişi beni takip ediyor ben en az şöyle 1.000 kişi bana abone olsun istiyorum diyorsanız internette hemen hile arayışına giriyorsunuz ve karşınıza birçok site çıkıyor. Ve hemen bir tanesine tıklıyorsunuz abone kasmak için hesabınız ile giriş yapıyorsunuz, ama daha sonra ne oluyor durun biz söyleyelim hesabınız çalınıyor veya kapatılıyor bu yüzden bu tarz internette çıkan sitelere güvenerek hiçbir zaman iş yapmayın diyoruz.

Site prensibimiz açısından bu siteleri önermiyoruz ama kullanıcılar illa paylaşın ben kullanacağım güvenlik bana ait dedikleri için site adreslerini veriyoruz;

  • https://youtube.begenihilesi.com/
  • https://youtube.begeni.com/
  • http://abone.top/

Yukarıdaki siteler ile alakalı herhangi bir bağlantımız yoktur, isteyen giriş yaparak kullanabilir ama biz kesinlikle tavsiye etmeyeceğimizi bir kez daha belirtiyoruz.

YouTube Abone Hilesi 2020

YouTube’ta yukarıda verdiğimiz siteler sayesinde belki abone hilesi yapabilirsiniz ancak o hilelerde bir süre sonra YouTube tarafından anlaşılacağı için geri silinecektir bu yüzden YouTube abone hilesi aramaktan vazgeçmenizi öneririz, olan hilelerde ya hesabınızı çalmak içindir ya da kapatmak için bu yüzden kendi çabanız ile abone arttırmaya çalışın ve abone kasmak için hile yöntemlerini kullanmayın hem sizin güvenliğiniz açısından hemde ilerleyişinizin doğal yöntemi açısından en uygun şekil bu türdedir.

YouTube kategorisi dışında instagram takipçi hilesi için şu yazımızı inceleyin: İnstagram Türk Takipçi Hilesi

Yorum Yap
0 Yorum yapan