Yenilmezler Infinity War Bölüm 2 Ne Zaman Çıkıyor?

Yenilmezler Infinity War Bölüm 2 Ne Zaman Çıkıyor?

Avenger Sonsuzluk Savaşı birinci bölümünde oldukça fazla Marvel karakterinin yan yana Thanos’a karşı savaştığını görmek bizi oldukça heyecanlandırmıştı. Thanos’un eldiven sevdası ve tüm evrene sahip olma bir o kadar da yok etme arzusu bizi büyüledi. Thanos kötü karakter olmasına rağmen tüm Marvel hayranlarının gözde karakteri haline gelmişti. Durum şu ki Marvel 2018 de ve bu yıldan sonra çıtayı en üst seviyeye yükseltecek. Bu yazımızda sizlere Yenilmezler Sonsuzluk Savaşı 2 ne zaman çıkıyor, Captain Marvel Yenilmezler Sonsuzluk Savaşı ’nda oynayacak mı? Tüm detayları ile konuşacağız.

Yönetmenliği bilindik isimlerden oluşan Anthony Russo ve Joe Russo üstlendiği Avengers yeni filminde şu sıralar çok konuşulan Captain Marvel ile alakalı bir çok haberde bulundu. İntikamcılar adlı romanından uyarlanan yenilmezler ekibinin birçok ismi romanda yer alıyor.

Captain Marvel Kimdir?

Captain Marvel, Marvel dünyasının ilk ön planda olduğu ve en güçlü olması beklenen ilk kadın süper kahramandır. Captain Marvel, Marvel severleri veya sevmeyenleri tarafından öne çıkan kadın bir süper kahraman olduğu için bizlere oldukça ilgi gördü. Türkiye’de oldukça ilgi gören Captain Marvel bizleri bir kez daha etkilemeye başardı. Çünkü Captain Marvel filminin müzik bestecisi bir Türk kadın tarafından (Pınar Toprak) bestelenecektir. Senaryosunu tam 7 kişinin üstlendiği Captain Marvel ‘ın Yönetmenleri sıra ile Anna Boden ve Ryan Fleck.

Sonsuzluk Savaşı Filmi

Captain Marvel Ne Zaman Çıkacak?

Yenilmezler Sonsuzluk Savaşı 2 filmi ile aralarında sadece 1 veya 2 ay fark olan Captain Marvel Avengers Infinity War 2 ‘den sadece bir ay önce sinemada olacak. Captain Marvel 8 mart 2019 tarihinde sinemalarda yerini alacak.

Avengers Infinity War 2019

Avengers Infinity War Part 2 Ne Zaman Çıkacak?

Yeni filmde en güçlü karakterin Captain Marvel olacağı söyleniyor ve bu kesin bilgi diyebiliriz. Captain Marvel özel güçleri romanlarda oldukça fazla ilgi görmüştür. Captain Marvel ‘dan yaklaşık 2 ay sonra sinemaya oturacak olan Avengers Infinity War 2 vizyon tarihi 3 Mayıs 2019 da karşımıza çıkacak.

Avengers Infinity War 2 filmi hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşmak isterseniz aşağıda yer alan yorum bölümüne mesajınızı bırakabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan