Yandex Şifremi Unuttum Nasıl Geri Alabilirim

Yandex Şifremi Unuttum Nasıl Geri Alabilirim


Yandex hesabı şifremi unuttum nasıl geri alabilirim diyen kullanıcılar için yardımcı olabilecek bir yazı ile karşınızdayız. Yandex ülkemizde ciddi yatırımlar yapmasıyla beraber, kullanıcılar birçok servisini aktif olarak kullanmaktadır. Normal şartlarda şifremizi unuttuğumuz hesabımızı, ikinci bir e-posta hesabı veya telefon doğrulama kodu seçeneği gibi güvenlik seçenekleri ile geri alabiliriz fakat Yandex’te durum biraz farklı.

Şifremi unuttum seçeneğini kullandığınız zaman güvenlik sorunuzun cevabını vermeniz gerekiyor. Eğer sorunuzun cevabını unuttuysanız diğer güvenlik seçeneklerini sunmadığı için şifremizi sıfırlayamıyoruz. Durum böyle olunca şifremizi sıfırlamak için elimizde çok seçenek kalmıyor. Yandex’te bu durumda yapmamız gereken işlem, yetkililere durumumuzu anlatan bir yazı yazarak yardım almak olacaktır. Şifre sıfırlama işlemi için aşağıdaki aşamaları uygulayabilirsiniz.

Yandex Şifremi unuttum

Yetkililerle iletişime geçmek için Şifremi unuttum linkine tıklayarak ilgili sayfayı açıyoruz.

*Ad: Adımızı yazıyoruz.

*Yanıtın gönderileceği e-posta adresi: Sizinle iletişime geçilecek e-posta adresini yazıyoruz.

*İleti: İleti kısmına sorunumuzu açık bir şekilde yazıyoruz. Hesabınızı geri alabilmek için mümkün olduğunca hesabımızla ilgili detaylı bilgi vermemiz faydalı olacaktır. Hesabınızla ilgili özel bilgilerinizi yazmanız hesabınızı almanız konusunda yardımcı olacaktır. Form’u hesabınızı daha önce açmış olduğunuz bir bilgisayardan göndermenizde çok önemlidir.

Formu doldurduktan sonra yaklaşık 24 saat içerisinde yetkililerden cevap alabilirsiniz. Yapmanız gereken işlemleri anlatan detaylı bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Eğer sonuç olumsuz ise formu yeniden kullanabilirsiniz fakat ikinci kez formu doldururken önceki formunuzdan daha fazla detay vermeniz gerekebilir. Formun altında bulunan “Dosya ekleyin” seçeneği ile hata hakkında ekran görüntüleri paylaşabilirsiniz. Sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan