WhatsNot on Whatsapp Nasıl Kullanılır

WhatsNot on Whatsapp Nasıl Kullanılır


WhatsNot on WhatsApp ,  uygulaması nedir? ne işe yarar sorularına cevap vermeye çalışacağız. Uygulama, Whatsapp’ın sunduğu gizlilik ayarlarını yeterli bulmayan kullanıcılar için birebir. WhatsNot sayesinde son görülme, profil fotoğrafı ve durum bilgilerinizi kişilere göre görünebilirliğini düzenleyebilirsiniz. Whatsapp gizlilik ayarlarını 2 farklı şekilde ayarlayabiliyorsunuz, “Herkes” ve “Hiç kimse” WhatsNot on Whatsapp uygulaması tam bu noktada devreye giriyor. Kişi listenizdeki arkadaşlarınıza ayrı ayrı gizlilik ayarları yapılandırabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirip başlattığınız zaman kişiler listeleniyor. Bilgilerinizi görmesini istemedğiniz kişileri seçerek Whatsapp hesabınızı normal olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

WhatsNot ile neler yapabilirsiniz ?

  1. Güvenlik korkusu olmadan fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz.
  2. Son görüldüğün zamanı gizleyebilirsiniz.
  3. Whatsapp profilinizi gizleyebilirsiniz.
  4. Durum mesajı ve profil bilgilerinizi gizleyebilirsiniz.

 

Whatsapp uygulamasını çok sık kullanan ve bilgilerini herkesle paylaşmak istemeyen kullanıcılar için oldukça faydalı bir uygulama. Kullanıcılar tarafından en fazla şikayet edilen tarafı rahatsız edici reklamlar. Kullanıcılardan habersiz gönderilen reklamlar ile kullanım açısından rahatsız edici olabilir. Son güncelleme ile rehber silinme gibi sorunlar çözülmüştür. Uygulamayı şimdilik sadece android işletim sistemli telefonlarda kullanabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan