WhatsDog Nedir Nasıl Kullanılır

WhatsDog Nedir Nasıl Kullanılır


Whatsapp bildiğiniz gibi mavi tık özelliğini yayınladıktan sonra kullanıcılardan hayli tepki görmüştü.  Eskiden mesajları kontrol etmenin yerini , Whatsapp’a ne zaman girdin ? Neden girdin ? gibi sorular almaya başladı. Teknoloji ile insanların birbirine olan güveni giderek sarsılmaya başladı. Whatsapp’ta kullanıcıları takip etmek için yayınlanan Whatdogs uygulamasını sizlere tanıtacağız. Bu uygulama ile belirlediğiniz kişilerin;

Whatsapp’a ne zaman girdi ?

Whatsapp’ta kaç saat kaldı ?

Whatsapp’tan kaçta çıktı ?

Gibi birçok etkinliğini takip edebilirsiniz. Uygulamanın Whatsapp ile herhangi bir bağlantısı yoktur sadece entegre bir şekilde çalışmaktadır.  Uygulamanın kullanımı oldukça basit. Öncelikle aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı indiriniz.

 

Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra çalıştırın. Şimdilik sadece belirlediğiniz bir numarayı takip edebiliyorsunuz. Takip etmek istediğiniz numarayı açılıştaki ekrana yazın.

 

Numarayı yazıp onayladıktan sonra , uygulama belirlediğiniz kişiyi sizin yerinize takip edecek ve istediğiniz bütün bilgileri istatistik olarak size verecektir. Takip ettiğiniz numara online olduğu zaman sizi bilgilendirme gibi özellikleri de mevcut. Şimdilik programın tek kötü yanı , sürekli çıkan reklamlar gibi görünüyor.  dan kurtulmak için 10 TL uygulama içi satın alma yapmanız gerekiyor. Bunun haricinde herhangi bir güvenlik sorunu veya çalışma sorunu göremedik. Şimdilik sadece android cihazlarda yazılımı kullanabilirsiniz. İos için yakın bir zamanda yayınlanacağını düşünüyoruz.  Kurulum veya kullanım hakkında sorularınızı yorum atarak bizlere iletebilirsiniz. Kullanım sayısı arttıktan çeşitli özellikler eklenecektir diye düşünüyoruz. Uygulamayı kurarak sizlerde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan