Whatsapp’ta Başkasının Mesajlarını Nasıl Okurum

Whatsapp’ta Başkasının Mesajlarını Nasıl Okurum


Whatsapp‘ta sevgilimin, eşimin, nişanlımın, arkadaşımın, ailemin kısacası başkasının mesajlarını nasıl okurum sorusunu sıkça almaktayız. İnternet’te bu işlemle alakalı birçok websiteleri ve anlatımlar görebilirsiniz. Bu işlem için çabanız sürekli olarak sonuçsuz kalmıştır diye düşünüyoruz. Şuan doğru adrestesiniz ve arkanıza yaslanarak işlem hakkında tüm bilgileri alabilirsiniz.

Mesajlarını okumak istediğiniz Android veya iPhone telefona uygulamamızı yükleyerek tahmin bile edemeyeceğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Uygulamamızın dikkat çeken başlıca özellikleri:

  • Whatsapp konuşmalarını tarih ve saat aralığına göre filtreleyerek görüntüleyebilirsiniz.
  • Görüşmeler’i profil resmi , durum gibi tüm detayları ile görebilirsiniz.
  • Whatsapp üzerinden gönderilen Fotoğrafları, ses mesajları ve videoları açabilir , dinleyebilirsiniz.
  • Bilgisayar veya Telefonunuzu kullanarak tüm verileri anlık olarak takip edebilirsiniz.

Çocuğunuz sosyal medyayı kontrolsüz mü kullanıyor ? Çalışanlarınız şirket hatları ve telefonları ile gizli işler mi yapıyor ? Sevgiliniz veya eşiniz tanımadığınız insanlarla görüşüp sizi endişelendiriyor mu ? Tüm sorularınızın cevabını bulmanıza yardımcı olacağız. Whatsapp mesajı takibi yanında, mesajlarını okuduğunuz kişinin konum bilgilerini alma , mikrofon veya kamerayı uzaktan kontrol etme, telefona kayıtlı video ve resimleri görme, tüm raporları ayrıntılı olarak E-mail üzerinden alma , web geçmişini takip etme, Skype, Facebook, Viber, LINE, Email, iMessage, SMS takibi gibi sayısız özellikler opsiyonel olarak sunulmaktadır. Bu özelliklerin tamamını kullanmak için talepte bulunmanız gerekmektedir.

Uygulama web arayüz demo ekranı:

Web bilgi ekranına size özel kullanıcı adı şifrenizi girdiğiniz zaman aşağıdaki gibi ekranla karşılaşırsınız. Burada ekli cihazlar hakkında detaylı bilgileri görebilirsiniz. Telefon modeli , işletim sistemi , yazılım versiyonu, İMEİ numarası gibi tüm bilgileri görebilirsiniz.

Üst alanda opsiyonel olarak dilediğiniz özellikleri görebilirsiniz.

Hesap yönetimi ekranında, Facebook , instagram , Skype , twitter gibi sosyal medya hesaplarının şifrelerini görebilirsiniz. Bu alandada dilediğiniz gibi listeleme yapabilirsiniz. Şifre ekranı aşağıdaki gibi görünecektir.

Konum bilgisi ekranında, karşınızdaki telefon internete bağlı olduğu sürece konum bilgisini anlık olarak görebilirsiniz.

Takip ettiğiniz telefonun rehberine ekli kişileri ve numaraları görebilirsiniz. Bu rehbere uzaktan müdahale ederek silme ve ekleme gibi işlemler yapabilirsiniz.

Android ve iPhone telefonların tamamında yazılım sorunsuz olarak çalışmaktadır. Yazılımı kurmak istediğiniz telefona fiziki olarak erişiyor olmanız gerekmektedir. Kurulum oldukça kısa sürmektedir fakat bazı durumlarda çift sim kartlı telefonlarda çalışmamaktadır. Kurulum ve ayarlamalar aşamasında anlık olarak destek sağlanmaktadır. Mobil işletim sistemlerinde yapılan güncellemelerden kısa bir süre sonra yazılım da güncellenerek versiyonla uyumlu hale getirilir.

Demo yazılımı test etmek ve detaylı bilgi almak için [email protected] adresine mail atmanız gerekmektedir. Yazılımı kullanma konusunda tüm sorumluluk , kullanan kişiye aittir.  Whatsapp takip yazılımı ebeveyn’lerin çocuklarını güvenle takip edebilmesi için oluşturulmuştur. Merak ettiğiniz tüm soruları detaylı olarak mail adresimizden iletebilirsiniz. Tüm bilgiler mail ile verilmektedir yorum alanında düşüncelerinizi iletebilirsiniz fakat özel sorular cevaplanmayacaktır.

Yorum Yap
0 Yorum yapan