WhatsApp Profilime Bakanları Görme

WhatsApp Profilime Bakanları Görme

Merhaba WhatsApp’ı yanından ayıramayanlar ya da sevgilisiyle bir dakika olsa konuşmadan duramayan dostlar, iyisinizdir inşallah gördük ki whatsapp kategorimizde biraz düşüş var siz yeni haberler görmek istiyormuşsunuz diye geldik hemen yazmaya, 2 gün önce yani 3 mayıs gece yarısı whatsapp’ta çökme meydana geldiğini sizlerde farketmişsinizdir çünkü telefon yayınızdan ayrılmıyor, eee tabi WhatsApp çökünce ne yapıyoruz? Tabi ki twitter’a girerek “aaaa whatsapp çökmüş” gibi twitler atıyoruz, bu olmazsa olmazımız. Ama bu sefer WhatsApp dünya çapında çökmesinden dolayı bunu sadece biz Türk halkı değil yabancı kişilerde yapmış durumda.

Neyse neyse konumuzdan uzaklaşmayalım, bugünkü yazımızda whatsapp profilime kim bakmış, kimler benim profil resmime bakmış acaba diyenlere profilimize bakanları görebilir miyiz acaba adlı yazımızın devamını inceleyelim bakalım;

Ever arkadaşlar, başlıktan da görebileceğiniz üzere whatsapp profilimize bakanları görebilir miyiz diye kendimize sorduğumuzda bu işlemi “orjinal whatsapp” uygulamasından yapamıyoruz, ancak 3. parti bir uygulama olan “gb whatsapp” veya “whatsapp plus” uygulamasından bu işlemleri gerçekleştirebiliyoruz.

Ancak şöyle bir sorun var bizi takip eden kişiler bilirler biz asla “3. parti bir uygulama” yı kullanıcılarımıza önermiyoruz. Bugünkü bu yazıda’da yukarıda yer alan whatsapp’ın benzer uygulamalarını kullanmanızı asla belirtmiyor sadece isimlerini sunuyoruz, bu yüzden yukarıdaki uygulamaları kullanır iseniz “cevrik.com” u hiçbir şekilde sorumlu tutamazsınız.

Yüklemeden önce güvenliğinizi düşünmenizi öneririz.

WhatsApp’ta yukarıda belirttiğimiz 3. parti uygulamalardan bir tanesini yüklemiş iseniz (tavsiye etmiyoruz) bu işlemi nasıl yapabileceğinizi gelin gösterelim;

Yüklemiş olduğunuz WhatsApp uygulamasını açın,

uygulamanın sağ üst tarafında yer alan üç nokta kısmına tıklayın,

gelen penceren “more settings” yani diğer ayarlar bölümüne girin,

bu bölümde yer alan “log” isimli seçeneğe tıklayın,

seçeneğe tıkladıktan sonra karşınıza gelen ekrandan artık kimin çevrim için, kimin bana yazdığını, kimin benim profilime baktığı gibi tüm detayları bu ekrandan görebilirsiniz, eğer ekrandaki veriler güncel değil ise sağ üstte bulunan üç noktadan “yenile” seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır.

Bu verilerin doğruluğu ile alakalı hiçbir bilgimiz yoktur, sadece göstermek amaçlı uydurulmuş verilerde olabileceğini unutmayın.

Ayrıca WhatsApp Mavi Tik Kaldırma yazımızdan mavi tik’i kaldırmayı öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan