Whatsapp Profilime Bakanları Görebilir miyim

Whatsapp Profilime Bakanları Görebilir miyim


Whatsapp profilime kimler girmiş” “Whatsapp resimlerime kimler bakmış” “Whatsapp hesabıma bakanları nasıl görebilirim” Millet olarak Whatsapp hakkında en çok merak ettiğimiz sorular bunlar. Bir yazılım hakkında illegal bir durum duyduğumuz zaman veya gönderildiği zaman hiç sorgulamadan direk giriyoruz ve merakımızı gidermeye çalışıyoruz. Son zamanlarda Whatsapp’da ve diğer sosyal medya platformlarında bunu vadeden birçok uygulamalar görebilirsiniz. Bunlar son zamanda korsanların çok sık kullandığı yöntemlerden biri.

Ülkemizde yayılan bu uygulamaların tuzağına sizlerde düşmüş olabilirsiniz. Bu yöntemler günden güne değişmektedir. Telefonunuza sizden habersiz yüklenen birçok yazılım ile bu tarz işlemler yapılabilir fakat hiçbir şekilde telefonunuza müdahale etmeden veya size herhangi bir uygulama yükletmeden bu tarz işlemlerin olması mümkün değildir. Whatsapp’da buna benzer mesajlar aldıysanız veya hesabınızın güvenliğinden emin değilseniz , hesabınızı güvene almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Whatsapp virüslerinin telefonunuza yüklenmesi için linklerin sadece bu uygulamadan gönderilmesine gerek yoktur. Facebook , twitter , E-mail gibi ortamlarda size gönderilen bu zararlılar ile de korsanlar hesaplarınızı riske sokabilir.  Şuan android için ücretsiz yayın yapan 360 Security veya Avast gibi güvenlik yazılımları bu virüsleri tespit ederek temizlemektedir.

 

360 Security yazılımını indirerek telefonunuza kurun. Dünya çapında 400 milyonu aşkın kullanıcı sayısına ulaşan 360 Security, sadece bir güvenlik yazılımı değil, aynı zamanda başarılı bir mobil optimizasyon uygulamasıdır. Antivirüs korumasından, temizleme ve hızlandırma moduna, Akıllı batarya kullanımı gibi birbirinden faydalı özellikler sunmaktadır.

Uygulamanın başlıca özellikleri:

  • Antivirüs motoru
  • Gereksiz dosya temizleyici
  • Hafıza arttırıcı
  • Güç tasarrufu
  • Anti hırsızlık
  • Gizlilik koruma
  • Gerçek zamanlı koruma

Türkçe dil desteğinin sunulduğu uygulamanın tüm özellikleri ücretsizdir. Zararlı yazılımlardan, sistem açıklarından ve gizlilik risklerinden korumak üzere dizayn edilmiştir. Android ve iphone cihazlarda ücretsiz indirip, kullanabilirsiniz.

Telefonunuzda yukarda bahsettiğimiz veya benzeri bir uyarı aldıysanız ve bu linklere tıkladıysanız mutlaka 360security ile telefonunuzu tarayıp , kontrol etmelisiniz. Whatsapp’ta kullanıcılar’a izin verilmeyen hiçbir işlemi 3. part yazılımlar ile yapma gibi bir şansınız yoktur. Yöntem  ne olursa olsun sizin dikkatinizi çekmeye çalışan ve birşeyler indirmeye teşvik hiçbir linke tıklamamanızı öneririz. Whatsapp hakkında merak edilen tüm bilgiler için sitemizde arama yapabilirsiniz.

 

Yorum Yap
0 Yorum yapan