WhatsApp Ne Zaman Online Oldu Görme

WhatsApp Ne Zaman Online Oldu Görme

Whatsapp da sevgiliniz olsun arkadaşınız olsun veya herhangi biri olsun takip etmek istediğiniz ve ne zaman ne kadar online olmuş bilmek istediğiniz kişileri bir uygulama ile takip edebilirsiniz. Sizlere bu yazımızda bu uygulamalar nasıl kullanılır nasıl indirilir nerede bulunur bunlardan bahsedeceğiz. Bundan önce Whatsapp Doğrulanmış Hesap Nasıl Yapılır? yazımızı okumayı unutmayın.

Whatsapp Online Olmuş Kişileri Nasıl Görürüm?

Whatsapp‘da kim ne zaman girmiş ne kadar kalmış bunları öğrenmek çok kolay. İster Android kullanıcısı olun ister iPhone kullanıcısı olun bu tür uygulamalar her platformda mevcut olduğu gibi her platformada destek verebiliyorlar.
Whatsapp’da sevgilinizin sizden sonra aktif olmasından korkuyorsanız bu uygulamayı hiç indirmeyin aranız bozulabilir bunu başta belirtelim. Ancak tabii acı gerçeği öğrenmek isterseniz indirebilirsiniz. İsterseniz gelin uygulamadan bahsedelim; Bu uygulama sizlerin whatsappında bulunan kişiler bölümündeki kişileri takip ederek kimler ne kadar ne zaman aktif olmuş bunu göstermektedir. Bu uygulamayı indirmeniz ve izin vermeniz yeterlidir. Ancak şimdiden uyaralım bu uygulamalar güvensiz olabilir bu nedenle sorumluluk kabul etmiyoruz.

Whatsapp Kime Ne Kadar Online Olmuş Uygulaması İndir?

Bu uygulamarı dediğimiz gibi sorumluluk almadığımızdan dolayı herhangi bir link paylaşmıyoruz ancak Android kullanıcısıysanız playstore iPhone kullanıcısıysanız appstore a girerek bu tür uygulamarı aratabilirsiniz. Bu tür uygulamar bu denli büyük marketlerden indirmeniz daha güvenli olacaktır aksi takdirde playstore yada appstore da yer almayan uygulamalar gerçekten tehlikeli olabilir şimdiden uyaralım.

Yorum Yap
0 Yorum yapan