WhatsApp Messenger Nasıl Yüklenir?

WhatsApp Messenger Nasıl Yüklenir?

Whatsapp nasıl yüklenir ? Milyonlara hitap eden mesajlaşma ve arama için kullanılan Whatsapp Messenger uygulaması, tabletlerde, akıllı telefonlarda ve bilgisayarlarda kullanabileceğiniz, bir iletişim uygulaması olmakla beraber Türkiye ‘ de milyonlara hitap eden bir uygulama olduğunun da altını çizerek, yavaş yavaş konumuza dönelim.

Whatsapp Messenger uygulamasını, tabletlerinize, akıllı telefonlarınıza ve bilgisayarlarınıza yükleyerek milyonlara hitap eden, iletişim platformuna sizde katılıp dilediğiniz kişiyle, ister görüntülü ister sadece sesli ya da sadece mesajlaşarak kolay bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Diğer iletişim platformlarına göre bütçe olarak sizi daha az etkileyecek olan Whatsapp Messenger uygulaması, İnternetle çalışan bir uygulama olmasına rağmen görüntülü arama seçeneğini, sık kullanmazsanız internet paketinize sivri sinek ısırığı kadar etkisi olmaz.

Gelelim, asıl konumuz olan, milyonlara hitap eden, Whatsapp Messenger uygulamasının çeşitli platformlara nasıl yüklendiğine ?

Yüklemesi en kolay olan platformun, akıllı telefonlar olduğunu söyleyerek gelelim yüklenmesine. Android, İOS ve Windows Phone destekli telefonlarda çalışan Whatsapp Messenger uygulaması, gerek internetten APK şeklinde bularak gerek de telefonunuzdaki marketten temin ederek, akıllı telefonunuzda rahat bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yüklenmesinin gerçekten uğraş gerektirdiği bir platform olan tabletleriniz, gerçekten de yüklemede tablet kullanıcılarını bir hayli zorluyor. Çoğu tablete cihazınız bu sürüme uyumlu değil hatasını verdiğini zaten forum konularında dolaşan popüler bir konu olduğunu biliyoruz. Bu sorunu çıkaran tabletlere yüklemenin 2 yöntemi var ister bilgisayarınızdan USB kablosu ile tabletinize aktarın, isterseniz de internet üzerinden APK şeklinde yükleyin. İşte sorun çıkaran tabletlere sadece bu 2 şekilde Whatsapp Messenger’ı yükleyebilirsiniz.

WhatsApp İndir

Ve yüklemesi fazla zor olmayan bir platform olan bilgisayarlara, Whatsapp Messenger ‘ ı yüklemek sanıldığı kadar zor değil. Önce bilgisayarınıza Bluestacks denilen programı indirmeniz gerekiyor. Program kurulumunu internette detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Bu program sayesinde sadece Whatsapp Messenger değil, akıllı telefonlara yükleyebildiğiniz her şeyi yükleyip rahatlıkla kullanabilirsiniz. Genellikle iş görüşmenlerinin kullandığı bilgisayar platformunda, Whatsapp Messenger’ın akıllı telefonlarda kullandığınız, Whatsapp Messenger’dan hiçbir eksiği yok.

WhatsApp İndirme Linkleri

Ayrıca WhatsApp’ta Gönderilen Mesajı Geri Çekmek adlı yazımıza bakarak gönderdiğiniz mesajı karşı taraf görmeden silmeyi öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan