WhatsApp İstediğim Kişinin Mesajlarını Okuma

WhatsApp İstediğim Kişinin Mesajlarını Okuma

WhatsApp üzerinden istediğiniz kişinin mesajlarını okumak ister miydiniz? Bu mümkün mü diye genel sorular bugün cevabını bulacak WhatsApp ünlü mesajlaşma ağı olmasıyla birlikte herkes birbirine mesaj atmak için bu uygulamayı kullanmak da peki Eğer karşı tarafın mesajlaştığı diğer sohbet pencerelerini biz okuyabilir miyiz? Bu durumda ne yapmamız gerekiyor bütün detaylarıyla bu konumuzda.

WhatsApp üzerinden başkasının mesajlarını okuyabilmeniz için o kişinin telefonuna ihtiyacımız olabilir veya sadece telefonuna kalmayıp o kişinin mesajlarını okuyabilmeniz için onun telefon kilidini veya telefon şifresini bilmemiz gerekmekte bu dediğim seçeneklerin hepsini biliyorsanız o kişinin telefonuna girerek WhatsApp uygulamasını açın ve istediğiniz mesajlarını o görmeden okumaya çalışın ancak ben böyle işlem yapmak istemiyorum diyorsanız o kişinin WhatsApp’ını WhatsApp web aracılığıyla bir bilgisayar üzerinden açmasını sağlayın daha sonra buradan istediğiniz mesajları yine görebilirsiniz ama karşı tarafın yani arkadaşınızın WhatsApp web uygulamasını kapatmaması gerekmektedir.

WhatsApp Kiminle Sohbet Ediyor Öğrenme

WhatsApp üzerinden açılan WhatsApp web penceresi bilgisayar üzerinde sürekli açık duracaktır ancak telefona bir uyarı gerilerek WhatsApp web uygulamasını açık bıraktığını karşı tarafa Bildirir bunu bildirmeden önce karşı tarafın hemen unutmasını sağlayarak Siz okumak istediğiniz veya görmek istediğiniz mesajlaşmaları anında okumanız gerekiyor Yoksa bu işlem için geç kalacaksınız.

WhatsApp Kiminle Sohbet Ediyor Öğrenme

WhatsApp üzerinde karşı tarafın Kiminle sohbet ettiğini öğrenmek istiyorsanız bunun için karşı taraftan ekran görüntüsü almanız gerekiyor çeşitli değişik programlar mevcut olsa daha iyi güvenlik açısından böyle bir işlem yapmanızı tavsiye etmiyoruz WhatsApp’ın kendi güvenlik duvarı ile birlikte de zaten karşı tarafın Kiminle sohbet ettiğini görmeniz mümkün değildir Ancak onun telefonunu elinize geçirirseniz Kiminle sohbet ettiğini öğrenebilir ve neler konuştuğunu içine girerek anlayabilirsiniz.

bu yazımızda sizlere WhatsApp üzerinden başkalarının mesajlarını nasıl okuyabilirsiniz veya başkalarının Kiminle sohbet ettiğini öğrenebilmek hakkında sizlere bilgi verdik ancak WhatsApp güvenlik duvarı ile birlikte bu işlemin başka türlü olamayacağını bilmenizi isteriz Siz yinede telefon kilidinizi zor bir şey koyarak kimsenin mesajlarınızı okumasına izin vermeyin.

Ayrıca mesajları gördüğümüze göre şimdi Grup kurma işlemini öğrenmek için şu yazımıza bakabilirsiniz: WhatsApp Grup Kurma 2018

Yorum Yap
0 Yorum yapan