Whatsapp hesap bilgilerini talep et nedir

Whatsapp hesap bilgilerini talep et nedir


Whatsapp’ta son yayınlanan sürümle birlikte, yeni bir özellik daha kullanıma sunuldu. Whatsapp, hesap bilgilerini talep et seçeneği ile kullanıcı bilgilerinizi ayrıntılı bir şekilde talep edebilirsiniz. Bu bilgileri talep etmek için yapmanız gereken işlemler aşağıdaki gibidir.

Whatsapp tarafından özellik, “Önümüzdeki haftalardan itibaren, WhatsApp hesabınızdaki bilgileri ve ayarları görebilir ve indirebilirsiniz. Hesap Bilgilerini Talep Et özelliği, uygulamanın en yeni sürümüyle birlikte dünya genelinde tüm kullanıcılarımıza sunulacaktır.” şeklined duyuruldu. Hesap Bilgilerini Talep Et özelliğiyle, WhatsApp hesabınızdaki bilgileri ve ayarları talep edebilir ve bir rapor formatında aktarabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz raporda profil fotoğrafınız , durum bilgileriniz, resimleriniz, gruplarınızın adları gösterilebilir.

Whatsapp hesap bilgileri nasıl talep edilir ?

Hesap bilgilerini talep et nedir nasıl kullanılır ?

Whatsapp Ayarlar / Hesap / Hesap bilgilerimi talep et seçeneklerine dokunun.

Raporu talep et seçeneğine dokunarak bilgileri talep edebilirsiniz.

Raporunuzu talep tarihinizden sonra yaklaşık 3 gün içinde alırsınız. Raporunuzu beklerken Hazır olacağı tarih bilgisine bakabilirsiniz. Hesabınızda herhangi bir değişiklik yapmanız durumunda, talebiniz iptal edilecektir. Hesap değişikliklerini tamamldıktan sonra tekrar talep girebilirsiniz.

Talep gönderildi uyarısından sonra raporun size gönderileceği tarihi ekranda görebilirsiniz.

Önemli not: Whatsapp raporunuz, kişisel bilgilerinizi içerdiği için, bu dosyayı yedeklerken ve saklarken dikkatli olunuz. Raporun başkalarının eline geçmesi halinde kişisel bilgileriniz başkasının eline geçecektir. Raporu sildiğinizde hesabınızdaki hiçbir veri silinmez.

Yorum Yap
0 Yorum yapan