Whatsapp görüntülü konuşma kaydetme

Whatsapp görüntülü konuşma kaydetme


Whatsapp’ta görüntülü konuşma nasıl kaydedilir ? WhatsApp görüntülü konuşma, ailenizi ve arkadaşlarınızı aramak için oldukça uygun ve en çok tercih edilen uygulama. Telefonunuzun internet bağlantısı mevcut olduğu sürece, başka bir ülkede olsalar bile başkalarıyla arama yapabilirsiniz. WhatsApp görüntülü aramasını kaydetmek isteyenler için, bazı uygulanabilir çözümler paylaşacağız.

Whatsapp görüntülü görüşmelerinizi kaydetmek için, iPhone ve Android telefonlarda kullanabileceğiniz en kullanışlı uygulamalar:

 • Rec. (Screen Recorder)
 • ApowerMirror – Mirror&Control

Rec. Ekran Kaydedici: Android cihazlarınız için esnek ekran kayıt işlevleri sunan kullanışlı bir ekran kayıt uygulamasıdır. Kök olmadan Android 5.0 çalıştıran Android cihazlar için geçerlidir.

 1. Uygulamayı Google Play’den indirin ve yükleyin.
 2. Uygulamayı başlatın ve ardından boyut, bit hızı, süre, ses vb. Video formatlarını seçin.
 3. Android ekranınızı kaydetmeye başlamak için “KAYIT” düğmesine tıklayın.
 4. WhatsApp’ınızı açın ve video görüşmesi yapın. Ardından Rec. whatsapp video görüşmeleri arka planda kaydeder.

ApowerMirror: Android ve iPhone için WhatsApp Video Görüşmelerini Kaydedin. ApowerMirror, iPhone ve Android cihazlar için popüler bir ekran yansıtma uygulamasıdır. Android’i PC’ye yansıtmak veya iPhone / PC’de iPhone’u görüntülemek için yaygın olarak kullanılır . Etkileyici özelliklerinden biri de kayıt işlevidir. Bilgisayarınızdaki mobil ekranı kaydetmek için kullanabilirsiniz. Bu WhatsApp video kaydını PC’nizde kullanmak kolaydır. Uygulamayı Windows bilgisayarınıza veya Mac’inize indirin ve yükleyin.

İPhone kullanıcıları için:

 1. İPhone ekranınızın altından yukarı kaydırın.
 2. İOS 10 veya üstünü çalıştıran iPhone için “AirPlay Mirroring” ve “Apowersoft” u seçin. İOS 10’un altındaki iPhone için “AirPlay”, “Apowersoft” ve ardından “Mirroring” e dokunun. Bundan sonra, iPhone ekranının PC / Mac’inize aktarıldığını görebilirsiniz.
 3. AirPlay özellikli iPhone için, WhatsApp görüntülü aramaları PC’de sesli olarak kaydetmek için “Kaydı Başlat” düğmesine tıklayın veya “Ctrl + R” kısayoluna basın.
 4. Kaydı bitirmek için kayıt simgesine bir kez daha tıklayın.

Android kullanıcıları için;

 1. Android’inizde ApowerMirror’ı indirin ve açın.
 2. “WiFi Bağlantısı” nı seçin ve ardından Android cihazlarınızda “AYNA”> “Apowersoft” u tıklayın.
 3. “ŞİMDİ BAŞLAT” düğmesine dokunduğunuzda Android’i bilgisayarınıza yansıtabilirsiniz.
 4. WhatsApp’ı kaydetmek için “Kaydı Başlat” a tıklayınız.

İnternette birçok ekran kaydedici var, ancak çoğu yalnızca Android cihazlar için geçerli. Hem iPhone hem de Android için WhatsApp video görüşmesini kaydetmek istiyorsanız, uygulanabilir seçenek ApowerMirror’u kullanmaktır. Uygulamaları deneyerek geri dönüşlerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan