Whatsapp Görüntülü Görüşme – Konuşma Nasıl Yapılır

Whatsapp Görüntülü Görüşme – Konuşma Nasıl Yapılır


Whatsapp’ta son dönemde yapılan güncellemelerden sonra kullanıcıların en merak ettiği konulardan biri olan “Görüntülü görüşme özelliği” hakkında net bilgiler gelmeye başladı. Whatsapp’ta görüntülü görüşme – konuşma nasıl yapılır ? Sorusunun cevabı yakında cevap bulacağa benziyor. Facebook’un satın almasından sonra , sürekli olarak yeni güncellemeler yayınlayan Whatsapp, yakın zamanda bir güncelleme ile görüntülü görüşme özelliğine kavuşacak. Bu sayede milyonlarca kullanıcının isteği de yerine getirilmiş olacak.

Görüntülü görüşme özelliği Wifi ( kablosuz ) ve hücresel ( mobil) veri ile yapılabilecek. 2.12.16.2 güncellemesinden sonra tüm telefonlarda kullanıcılara sunulacak. Görünüm olarak oldukça sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olacağa benziyor. Whatsapp tarafından paylaşılan beta sürüm ekran görüntüsüne göre oldukça başarılı bir arayüze sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Whatsapp görüntülü görüşme BETA

Görüntü olarak Apple FaceTime’ı andıran bu arayüz şimdilik sadece beta sürümlerde sunuluyor. Özellik hakkında söylentiler arttıkça güncellemenin yakın zamanda çıkacağını söyleyebiliriz. Özelliğin kullanıcılarla duyurulmasından hemen sonra resimli anlatımımıza ulaşabilirsiniz.

Whatsapp görüntülü görüşme nasıl yapılır ?

Şimdilik ekstra uygulamalar ile görüntülü görüşme şansımız var.

Google Play’e giriş yaparak Booyah Video Chat for WhatsApp uygulamasını indirerek geçici olarak Whatsapp üzerinden görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Uygulamayı android telefonlarda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Bakalım güncelleme ne zaman kullanıcılarla paylaşılacak. Güncelleme sonrası testler ve ekran görüntüleri sizlerle paylaşılacak. Tarih olarak net bir açıklama olmamasına rağmen , Haziran ayı gibi net bilgiler geleceğini düşünüyoruz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan