WhatsApp Gönderilen Mesajı Geri Çekmek

WhatsApp Gönderilen Mesajı Geri Çekmek

Whatsapp üzerinde gelen güncellemelere yetişebilmek mümkün olmuyor, son yazdığımız yazılardan; “WhatsApp Sahte Konum Gönderme Nasıl Yapılır?” konumuzda whatsapp’tan sahte konum göndermeyi göstermiştik. Gelelim konumuza whatsapp’ta karşı tarafa gönderdiğimiz mesajı gitmeden nasıl geri silebiliriz sizlere onu göstereceğiz, işte detaylar şöyle;

WhatsApp Gönderilen Mesajı Gitmeden Silmek

WhatsApp üzerinden gün içerisinde en az bir kişiye veya illaki bir gruba mesaj atıyorsunuz, attığınız mesajlar doğru da olabilir yanlışta. Mesela kız arkadaşınıza yanlışlıkla küfür mesajı gittiğinde veya yanlışlıkla birisine kalp gönderdiğinizde çok işinizi görecek bir sistem olan whatsapp gönderilmiş mesajı geri silme işlemi sayesinde mesajı karşı taraf görmeden hızlıca tek tuş hamlesiyle silebileceksiniz.

WhatsApp Gönderilen Mesaj Nasıl Silinir?

WhatsApp’ta gelen son güncelleme sayesinde iOS beta kullanıcıları bu özelliğe kavuşmuş oldu lakin Android beta versiyonuna’da henüz ulaşmayan güncelleme şuanlık sadece iOS kullanıcıları için aktif, 2017 yılı Ocak ayı içerisinde bu sistemin betadan çıkıp tam sürüm olarak güncellemeye geleceğini düşünmekteyiz. Ayrıca Android beta sürümünede bir iki gün içerisinde geleceğine kesin gözle bakabiliriz.

iOS Beta sürümünde mesaj silme işlemini yapmak için;

  • Silmek istediğimiz mesajın üzerine basılı tutuyoruz,
  • Ve karşımıza gelen ekrandan “sil” tuşuna tıklıyoruz,
  • İşte bu kadar, mesajımız karşıdaki kişiye ulaşmadan silinmiş oluyor.

Gönderilen Mesajı Silmenin Avantajları

  • Karşınızdaki kişiye yanlışlıkla mesaj göndermek,
  • Yanlışlıkla küfür etmek !
  • Küfür edip ss alıp geri silebilme 😛
  • Kalp gönderip ss alıp geri silme <3
  • Yanlışlıkla güzel söz söylemek 😀

Gibi avantajlara sahip olabilirsiniz bu özellik ile.

WhatsApp Gönderilen Mesajı Geri Çekme Özelliği

WhatsApp’ta gönderilen mesajı silmek isteyen kullanıcıların tam sürümünün çıkmasını Temmuz 2017 olarak ortaya çıkmıştır ve konumuz güncellenmiştir. Gönderilen mesajı geri çekme özelliği hakkında yorumlarınızı bize aşağıdan bildirebilirsiniz.

Ayrıca WhatsApp kategorisindeki diğer yazılarımız incelemeden çıkmayın.

Yorum Yap
0 Yorum yapan