WhatsApp Engellendiğim Kişiye Mesaj Atma

WhatsApp Engellendiğim Kişiye Mesaj Atma

WhatsApp üzerinden engellendiğiniz bir kişiye mesaj atma hakkında bir fikriniz yok ama o kişiye illaki mesaj atmak istiyorsunuz. Engellendiğim kişiye nasıl mesaj atarım diye araştırdınız ve bizi buldunuz, şimdi sizlere WhatsApp’ta engel yediğimiz kişiye mesaj atma işleminin nasıl yapılacağını göstereceğiz.

WhatsApp Engellendiğim Kişiye Mesaj Gönderme

WhatsApp’ta engellendiğimiz kişiye mesaj gönderebilmemiz oldukça basit bir şekildedir, ancak bu işlem için öncelikle yanınıza bir arkadaşınızı almalısınız veya farklı bir telefon numaranız var ise bu işlemi’de rahatlıkla yapabilirsiniz. İlk olarak engellendiğiniz kişinin numarasını alarak 3. kişi olan yani diğer bir telefon numaranıza o kişiyi ekliyorsunuz. Numarasını ekledikten sonra ise o telefon üzerinden yeni grup oluşturmamız gerekiyor.

Yeni grup oluşturuyoruz ve gruba hem sizi alıyor hemde sizin engellendiğiniz diğer kişiyi, bu sayede siz o kişide engelli olsanız dahi görüneceksiniz, ve aynı şekilde sizin mesajlarınızda o grup içerisinden o kişiye iletilecektir. Bu açmış olduğunuz 3 kişilik gruptan daha sonra grubu açan kişinin çıkması dahilinde’de siz o kişiyle normal özelden konuşuyormuşçasına mesajlaşmanıza devam edebileceksiniz.

WhatsApp Engellendiğim Kişiler

Eğer bir kişi sizi engellenmişse bunun birden fazla cevabı olabilir ancak, eğer bu engeli açması için hiçbir yerden o kişiye ulaşamıyorsanız size yukarıda vermiş olduğumuz yöntem sayesinde bu işlemi çok basit bir şekilde bir nevi hileli olarak çözebileceksiniz. Eğer sizi’de WhatsApp’tan bir kişi engelledi ve mesaj atamıyorsanız bu işlemi uygulayın ve o kişiye mesaj gönderin.

Umarız yardımcı olmuşuzdur, WhatsApp’ın yeni gelen dosya gönderme özelliğine’de şu konumuzdan ulaşabilirsiniz: WhatsApp APK Gönderme

Yorum Yap
0 Yorum yapan