WhatsApp Durumlara Konum Ekleme

WhatsApp Durumlara Konum Ekleme

Merhaba whatsapp’ın aktif kullanıcıları, facebook’un bir parçası olan ünlü mesajlaşma sistemi whatsapp snapchat’ten aldığı bir özellikle beraber neredeyse tüm platformlarda olan (facebook, instagram, whatsapp) durum özelliğini pek kullanan yok ancak bazı kişiler bu özelliği çok sık kullanmakta, özellik genel itibari ile instagram üzerinde oldukça iyi bir kitle tarafından kullanılmakta.

Ama WhatsApp için bu durum beklenenin oldukça altında diyebiliriz, aynı şekilde facebook’ta da durum kötü.

WhatsApp’ta durum özelliğinin gelmesiyle birlikte bir kısım kişi topluluğu bu özelliği çok sık kullanmaya başlamışlar bile, ancak bu durum paylaşımında konum nasıl eklenir gibi sorular karşımıza çıkmakta, bu sorunun cevabı maalesef “whatsapp durumlarında konum ekleme özelliği şuanlık yok” ilerleyen zamanlarda bu gibi bir özellik gelir mi (instagram’da var) bilemiyoruz, ancak böyle bir özelliğin gelmesi halinde ilk bizim size duyuracağımızdan şüpheniz olmasın. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Konumumuzu ekleyemiyoruz ancak konumumuzu yazı olarak belirtebiliriz, bu işlemi yapmak içinde yukarıda bulunan “t” yani yazım aracına tıklayın ve nerede olduğunuzu yazarak belirtin.

Örnek:

WhatsApp Durum Konum Ekleme

Bu şekilde benzer örnekler ile nerede olduğunuzu arkadaşlarınıza söyleyebilirsiniz. (Tabi kim inanır orası meçhul. 🙂 )

Ayrıca whatsapp’ın durum özelliği ile alakalı birçok bilmediğiniz özelliği şuradaki yazımızdan öğrenebilirsiniz: WhatsApp Durum Özelliği Nasıl Kullanılır?

Diğer yazılarımızda görüşmek üzere, iyi paylaşımlar. 🙂

Yorum Yap
0 Yorum yapan