WhatsApp Çevrimiçi Görünmeden Yazma

WhatsApp Çevrimiçi Görünmeden Yazma

WhatsApp tüm toplumların neredeyse her gün kullanmadan olmaz diyebileceğimiz mesajlaşma servisinin en üst basamağında yer alan uygulamadır. İnsanlar birbirlerine bu uygulama sayesinde istedikleri zaman mesaj atabilirler, ancak mesaj gönderimi yaparken “çevrimiçi” olma durumu bazı sevgililerin arasını bozabilmekte, aynı şekilde “son görülme” olayı’da bunun 2. bir örneği diyebiliriz.

Peki bu çevrimiçi ibaresi gözükmeden biz mesaj atamaz mıyız babacım diye soracak olursanız, sizlere bu yazımızda nasıl çevrimiçi olmadan mesaj gönderilir ondan bahsedeceğiz. (Bol dua alacağımız kesin.)

WhatsApp çevrimiçi olmadan mesaj gönderme işleminin nasıl yapılacağı her gün bir farklı kişi tarafından aranmakta, ve bulunmayan sorunlara çözüm verdiğimiz sitemizde bu yazı sayesinde artık çevrimiçi olmadan karşı taraftan gelen mesajı okuyarak cevap verebileceksiniz, üstelik bunu yaparken herhangi bir program dahi kullanmanıza gerek kalmayacak.

WhatsApp Çevrimdışı Kullanma

WhatsApp kullanırken çevrimiçi ibaresinin gözükmesini istemiyoruz, ve bu sayede sevdiğimiz veya çıktığımız bir kişinin bizim çevrimiçi olduğumuzu anlamadan farklı bir kişiye mesaj atmamızı sağlayacak bu uygulamayı yapmamız için tek bir işlem gerekiyor.

Eğer karşı taraftan gelen mesaja uygulama girerek cevap verirseniz çevrimiçi olduğunuz anlaşılacaktır, bunun için android veya ios telefonunuzdan mesaja cevap vermeden önce, yani daha uygulamaya girmeden internet bağlantınızı kapatmalısınız, daha sonra mesaja cevap vererek uygulamadan çıkın ve internet bağlantınızı geri açın. Bu şekilde hiçbir şekilde çevrimiçi olmadan karşı tarafa mesaj göndermiş olacaksınız.

Bu işlem sayesinde WhatsApp’ı herhangi bir uygulama kullanmadan çevrimdışı kullanabilirsiniz ve herhangi bir son görülmeniz’i dahi değiştirmeyecektir, internetinizi kapatın ve keyfinize bakın arkadaşlar.

WhatsApp çevrimdışı kullanımı’da sizlere gösterdiğimize göre dualarınızı bekliyoruz. Gerçi iyi mi yaptık, kötü mü bilmiyoruz ama çıkmadan önce yeni özellik olan WhatsApp Mesajı Herkesten Silme yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan