VLC Media Player Video Oynatıcı

VLC Media Player Video Oynatıcı


VLC player ücretsiz olarak kullanabileceğiniz çok kullanışlı bir video oynatıcıdır. VLC player ile birçok uzantıları ekstra herhangi bir codec veya eklentiye ihtiyaç duymadan oynatabilirsiniz.  Program aracılığıyla indirdiğiniz dosyaların hatalı olup olmadığını kontrol edebilir , indirdiğiniz filmlerin görüntülerini kontrol edebilirsiniz. VLC player ile açılmayan hiçbir uzantı ile karşılaşmayacaksınız. Özellikle vlc’yi dğer medya player oynatıcılardan ayıran en önemli özelliği .bin ve .cue formatlarını çalıştırabilmenizdir.

Açık kaynak yazılımlar içinde en başarılı yazılımlardan biri olan VLC player özellikle Linux kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Güncellenmiş yeni versiyonu ile çok kullanışlı ve şık bir arayüze sahip.

Özellikle alt yazı film izlemeyi seven kullanıcılar için altyazıları oldukça şık ve okunur bir şekilde görüntülemektedir. iPad veya android tabletlerinizde de altyazılı filmleri yazılım sayesinde kolaylıkla izleyebilirsiniz. VLC Player sunduğu diğer özelliklerle bir vidyo oynatıcıdan çok daha fazlası olduğunu ispat ediyor.Tüm bunların dışında videolar üzerinde kırpma, renklendirme, filiran ekleme, gelişmiş filtre seçeneklerini uygulama gibi seçenekleri de kullanıcılarına sunan VLC, ses ve video arasında senkronizasyon ve gelişmiş altyazı desteğine de sahiptir.

Özelliklerini diğer yazılımlarla karşılaştırdığımız zaman, bu alanda rakip olabilecek herhangi bir yazılım göremiyoruz.

Vlc’nin yanında hiçbir video oynatıcıya ihtiyaç duymayacaksınız. Yazılımı şiddetle tavsiye ediyoruz. Aşağıdaki linke tıklayarak hemen ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.  Kolay arayüzü sayesinde her kullanıcı tarafından kolaylıkla kullanabilecek bir programdır. Program hakkında sorunlarınızı veya sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

Bu gelişmiş medya oynatıcıyı kaçırmayın !

Program’ı Windows xp , Windows 7 ve Windows 8 sistemlerinizde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan