Video’nuzu Saniyede Gif’e Çevirin

Video’nuzu Saniyede Gif’e Çevirin


Videolarımı nasıl gif’e dönüştürürüm? sorularını sıkça almaktayız. Bugün paylaşacağımız online dönüştürücü sayesinde saniyeler içinde videolarınızı gif’e dönüştürebilirsiniz. Bunun için herhangi bir yazılım kullanmanıza gerek kalmadan, online editör sayesinde bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. Facebook, Youtube, Vine, Instagram, Vimeo, Twitter vb. sosyal medyada bulunan videolarınızın linkini vererek, upload etme işleminden de kurtulabilirsiniz. Bunun haricinde, bilgisayarınızda bulunan videolarıda yükleyerek de gif’e dönüştürebilirsiniz.

Neredeyse tüm sosyal medya platformlarına gif desteği gelmesiyle birlikte , kullanımı günümüzde zirveye çıkan bu formatı kullanmak oldukça kolay.

Gifleri dönüştürmek için öncelikle aşağıdaki adrese giriş yapıyoruz. Sistemi kullanmak için herhangi bir üyelik gerekmemektedir. Dönüştürme sırasında herhangi bir sınırlamada yapılmamaktadır.

https://gifs.com/

Videomu nasıl gif’e dönüştürürüm ?

Sayfaya giriş yaptıktan sonra videonuz Youtube, Vine veya Instagram vs. bir alanda yüklüyse üstteki ekrana videonun bulunduğu linki yapıştırıyoruz ve “Create” seçeneğine tııklıyoruz.

Videonuzu bilgisayarınızdan yüklemek istiyorsanız “Drag & Drop or select file” seçeneğine tıklayarak videonuzun bulunduğu konumu gösterin.

Videonun yüklenmesi tamamlandıktan sonra gifinizin saniyesini görebilirsiniz. Solda açılan menüden oluşturduğunuz linke yazı, sticker, logo ekleyebilir, efektleri kullanarak gifi renklendirebiliriniz.

İşlemler tamamlandıktan sonra Ok tikine tıklayarak gifi indirebilir veya paylaşım linkini alabilirsiniz.

Paylaşım url’sini kullanarak olusturduğunuz gifi tüm sosyal medya platformlarında paylaşabilir, embed kodu ile sitenizde yayınlayabilirsiniz. Üye girişi yaparsanız olusturduğunuz gifi kaç kişinin gördüğünü de görebilir ilerleyen zamanlarda değişiklikler yapabilirsiniz.

Şuan piyasada bulunan en kolay ve kullanışlı online editörü sizlerle paylaştık. Sizlerde farklı önerileriniz varsa yorum ekranından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan