Twitter Tasarım Nasıl Değiştirilir

Twitter Tasarım Nasıl Değiştirilir


Twitter tasarım ayarları nasıl değiştirilir ? resimli olarak anlatmaya çalışalım. Tasarım ayarlarınızı kişiselleştirerek, hesabınızın farklı ve daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Kullanıcılar genellikle hesap tasarımlarını değiştirmedikleri için bütün hesaplar birbirine benzemektedir.

Aşağıdaki ayarları uygulayarak arka plan renginizi , arka plan resimlerinizi , temanızı vs. birçok ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Resimleri internet üzerinden indirmek yerine kendi çekimlerinizi kullanırsanız daha değişik ve farklı bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Sağ üst köşedeki çark simgesine tıklayarak Ayarlar’a giriş yapıyoruz.

Solda bulunan “Tasarım” menüsüne tıklayarak ilgili ayarlara giriş yapıyoruz.

Hazır temalar bölümünden hazır bir tema seçebilirsiniz.

Tasarımı kişiselleştir menüsü ile arka plan resimlerinizi seçerek. Arka plan resimlerini sağ ,sol veya orta olarak belirleyebilirsiniz.

Arka plan ve tema rengini belirleyiniz.

Ayarlarınızı tamamladıktan sonra “Değişiklikleri kaydet” menüsünü kullanarak ayarlarınızı kaydedebilirsiniz.

Ayrıca arka plan ve tasarım resimleri bulamıyorsanız sitemizde Twitter için çok değişik arka plan resimlerini bulabilirsiniz. Twitter hesabınızın görünümü ve güvenliği için makalelerimizi okuyabilirsiniz. Twitter’ın yeni tasarıma geçmesiyle birlikte tasarımlarınızı bu şekilde güncelleyebilirsiniz. Yazının amatör kullanıcılar için kaynak olmasını diliyoruz. Facebook , Twitter, Google plus gibi sosyal medya hesaplarınızın sizi daha iyi yansıtması için görünümlerini güncellemeniz önemlidir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan