Twitter Takipçi Hilesi 2020 – Takipçi Nasıl Kasılır Tüm Detaylar

Twitter Takipçi Hilesi 2020 – Takipçi Nasıl Kasılır Tüm Detaylar

Merhaba patlıcan seven dostlar, patlıcan nereden çıktı bilmiyorum ama bugünkü konumuz Twitter sosyal medya ağından oluşuyor, Twitter’ın çok rakibi yok, olsa dahi zaten yerini kaptırmayacak bir mecra, hiç bir güncelleme yapmasalar dahi en az bir 10 yıl daha gider gibi gözüküyor, yani sıkıntısız ve kullanılabilirliği yeterli.

Bu sosyal medya ağında insanlar birbirlerini takip ederek birbirlerinin paylaşmış oldukları güzel sözleri veya fotoğraf tarzı paylaşımları beğeniyorlar ya da repost yaparak kendi profillerinde paylaşıyorlar. Ama takipçisi az olan kullanıcılar hashtaglere madur kalıyor ve buradan beğeni kazanmaya çalışıyor. Ama eğer trendlerde olan bir hashtag’e güzel bir yazı yazdıysanız güzel bir beğeni sayısını’da yakalayacağınızdan hiç şüphemiz yok. Gelelim takipçi olayına, Twitter’da takipçi hilesi nasıl yapılır? Bilen var mı aramızda, yok gibi duruyor işte cevabı gelsin o halde.

Twitter Takipçi Hilesi

Twitter’da insanlar kendi gönderilerini beğendirmek için ya da takipçi sayılarını yükseltmek amacıyla hileye başvurular, takipçi hilesi’de onlardan bir tanesidir. Eğer Twitter’da takipçi hilesi yapmak istiyorsanız google amcaya danışıyorsunuz ve sizi tabi ki bizim sitemize yönlendiriyor, ee nerede bu hileler diyecek olursanız şimdi sizlere takipçi hilesi yapmanız için gerekli siteleri vereceğiz ancak bu sitelerden cevrik.com sorumlu tutulmadığını’da bildirmek isteriz. İşte takipçi hilesi yapabileceğiniz siteler;

  • takipciyurdu.com
  • stwity.com/tr
  • takipcisiteleri.net
  • takipmekani.com
  • takipcisitelerin.com
  • takipcisiteleri.info
  • takipcik.com
  • twitter.sosyaltech.com
  • takipciz.com
  • twitter.begensinler.com

Yukarıda yer alan siteler belirli bir sıraya göre verilmemiştir, karışık olarak sıralanmış olmaktadır ve günlük limitleri 50 ila 500 arası değişmektedir, bu limitleri girdiğiniz site içerisinden görebilirsiniz.

Twitter Takipçi Kasma

Twitter’da takipçi hilesi yapmak yerine doğal yöntemlerden takipçi kasmayı deneyen arkadaşları her zaman taktir etmişizdir, çünkü takipçi hilesi yaptığınız sitelerin ne kadar güvenilir olduğunu hiçbir zaman anlayamıyorsunuz ve sizlerin hesaplarının çalınmasına bile neden olmaktadır. Bu yüzden takipçi kazanmak istiyorsanız bunları doğal yöntemler ile denemelisiniz, örneğin takipçi kasmak isteyen kişi Türkiyede şuanda Trend hashtag üzerinden yazı veya yazılar yazabilir, bu sayede beğeni ve takipçi kazanabilir. Ayrıca aktif ve sürekli karşılıklı takip eden hesapları takip ederekte kendi takipçi sayısını yükseltebilirler.

Bu yüzden doğal yöntemler ile kasılan takipçiler hem güvenilir hemde aktif kişiler olacaktır. Konuyla alakalı sorularınız olursa bize aşağıda yer alan yorum kısmından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Twitter’da beğeni hilesi yapmak isterseniz şu konumuzu inceleyebilirsiniz: Twitter Beğeni Hilesi 2020

Yorum Yap
0 Yorum yapan