Twitter Profilime Bakanları Bulma

Twitter Profilime Bakanları Bulma

Twitter’da profilimize kim baktı hep merak etmişizdir, acaba bu kız veya acaba bu erkek benim profilime girmiş mi, girdiyse acaba hangi tweet’imi okumuş, nereleri gezmiş, resimlerime bakmış mı gibi soru işaretleri her zaman kafamızı karıştırıyor olabilir. Bu yüzden sizlere artık bu kafanızdaki soru işaretleri kaldırmanız için bir uygulamayı göstereceğiz, bu sayede Twitter profilime kim bakmış görebileceğiz.

Twitter’da profilime kim girmiş öğrenebilmemiz için google play ve ios store marketlerinden birden fazla uygulama yer almakta, bu uygulamalardan acaba hangisi bizim profilimize bakanları gösteriyor derseniz biz sizlere söyleyelim aslında hiçbiri doğru bir analiz yaparak sizin profilinize bakanı tespit edemiyor, her uygulamada birkaç kullanıcı sizin profilinizi ziyaret etti gibi gösterse de aslında bu gösterilenler sizin en çok o profilleri takip edip, beğendiğiniz anlamına gelmektedir, bu yüzden bu tür uygulamalara inanmamanızı öneriyoruz.

Twitter Profilime Kim Bakmış?

Twitter profilime kim bakmış diye google playstore’da bir arama yaptık ve karşımıza birden fazla uygulama çıktı, bunlardan bir tanesini telefonumuza indirip Twitter hesabımız ile giriş yaptık, giriş yaptıktan sonrada karşımıza birkaç kullanıcı çıktı ve güya bunlar bizim profilimizi ziyaret etmiş ancak böyle bir şey mümkün değil, profilimizi ziyaret etti sanıyoruz ama Twitter profilimizi riske atıyoruz, çünkü giriş yaptıktan sonra kullanıcı bilgilerimiz o uygulamayı yapan kişilere gidiyor ve o adam istese bizim hesabımızı ele geçirebilecek duruma geliyor.

Twitter Profilime Kim Bakmış

Bu yüzden bu tarz uygulamalardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz, peki acaba profilime girdimi nasıl anlayabilirim, madem uygulama ile olmuyor nasıl olacak bu iş onu bari söyleyin derseniz, bu işlemi anlamanız için mesela kimin girip girmediğini merak ediyor iseniz onun telefonuna ulaşmaya çalışın ve ulaştıktan sonra kendi kullanıcı aratmaya başladığınızda arama geçmişinde isminizi görürseniz bilin ki sizi aratıyor ve Twitter profilinize bakıyor anlamına gelmektedir.

Bu yazı ile birlikte sizinde aklınızdaki soru işaretleri açıklayıcı bir şekilde giderdiğimizi düşünüyoruz, şimdi gelelim diğer yazımızı incelemeye: Twitter Takipçi Hilesi yazımızı inceleyerek takipçi kasma işlemini’de öğrenebilirsiniz. Kalın sağlıcakla.

Yorum Yap
0 Yorum yapan