Twitter İletişim Maili / Telefon Numarası

Twitter İletişim Maili / Telefon Numarası

Merhaba Twitter’da sorunlarla cebelleşen genç & yaşlı kullanıcılar, Twitter fazla yenilik yapmayarak tasarımsal anlamda güncelleme yaptığını biliyoruz, zaten Twitter’ı dünyaca ünlü kişiler kullanmasından’da herhangi bir değişiklik yapmasına çokta gerek yok diye düşünüyoruz, Twitter değişikliğe gittiğinde de sosyal hesabından bu konuyla ilgili açıklamalar yapmakta zaten, aynı şekilde bizlerde yeni bir değişim veya güncelleme olduğunda anında sitemizde yayınlamaya çalışıyoruz. Bugün sizlere Twitter’da yaşadığınız herhangi bir sorunun çözümünü bulamadığınız da Twitter iletişim ekibine nasıl ulaşabileceğinizi göstereceğiz. Twitter yardım platformuna şu adresler yardımıyla ulaşabilirsiniz;

Twitter’da hesabınızla özel herhangi bir sorunu bildirmek amaçlı mail adresi mevcut, sorununuzu güzel bir dil ile birlikte “[email protected]” adresine bildirebilirsiniz.

Ayrıca Twitter uygulaması veya web sürümünde bir hata olduğunu düşünüyorsanız bu sorunu’da “[email protected]” adresinden belirtebilirsiniz.

Diğer bir sorun hesap gizliliğinin ihlal edildiğini düşünüyorsanız’da “[email protected]” adresine mail atmanız gerekmektedir.

Eğer sizin adınıza veya bir arkadaşınızın adına sahte hesap açılmış ise Sahte bir hesabı bildir alanından başvuruda bulunun.

Twitter İletişim Telefonu

Bildiğiniz gibi Twitter’ın ülkemizde herhangi bir ofisi bulunmadığından dolayı maalesef özel bir telefon numarası’da mevcut değildir. Bunun için sadece 11870 teknoloji sorun hattını arayarak sorununuz hakkında bir bilgi veya çözüm alabilirsiniz.

Twitter ile iletişime geçtiğiniz taktirde en kısa süre içerisinde size dönüş yapacaklardır, bu konuda facebook gibi sosyal medya ağlarından biraz daha ilgili davranıyorlar merak etmeyin. 🙂

Çıkmadan önce Twitter Hesabı Çalma isimli yazımızı’da inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan