Twitter İletişim Adresleri E-mail Destek

Twitter İletişim Adresleri E-mail Destek


Günümüzde kullanıcıların en önemli sorunlarından biri sosyal medya servisleriyle iletişime geçmek. Kullandığınız hesabınız hakkında sorun yaşadığınız zaman, hesabınız başkasının eline geçtiği zaman, adınıza sahte hesaplar açıldığında, hesap doğrulamaları, hesap ayarları vb. sayısız sebep ile yetkililere ulaşmanız gerekebilir. Bu tarz durumlarda doğru kişilere ulaşmak ve sorununuzu anlatabilmek oldukça önemlidir. Birçok platform iletişim olarak sadece form sistemini kullanıyor. Bugün Twitter hesaplarınızda yaşadığınız sorunları çözebilmeniz için kullanabileceğiniz, Twitter iletişim E-mail adreslerini sizlerle paylaşacağız. Öncelikle sorunuzun ne olduğunu iyi tespit etmeniz ve doğru kanal ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde geri bildirimleriniz dikkate alınmayacaktır. Hergün binlerce geri bildirim alan bu platformlarda, sorunlarınıza cevap almak istiyorsanız , bütün bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde yetkililere iletmeniz gerekmektedir. Öncelikle hesap sorunları için kullanacağınız formları paylaşalım.

Twitter iletişim adresleri

1. Hesap erişimi ,Giriş sorunları, Hesabım devre dışı bırakıldı, Başkası tarafından ele geçirilmiş hesap ,Askıya alınmış veya kilitlenmiş olan hesap, Hesap etkinleştirme gibi sorunlar için aşağıdaki geri bildirim formunu kullanmanız gerekmektedir. Hesap sorunları Mail bildirimi için [email protected] e-mail adresini kullanabilirsiniz.

2. Twitter’da Anlar ,Bildirimler ,E-postalar, Direkt Mesajlar, Resimler, Videolar ,Arama Tweetler ve zaman akışları ,Takip edilenler ve takipçiler, Profil ,TweetDeck, Vine teknik sorunları bildirmek için : Hata Bildirim Mail bildirimi için [email protected]

3. Sahte hesap ve kural ihlali bildirimleri için : Kural ihlali bildirim adresine girerek ilgili formu doldurabilirsiniz.

4. Hesap gizliliği ve buna benzer durumlarda [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

Twitter şirket ve Yönetim kurulu listesi için https://about.twitter.com/tr/company

Twitter ofisleri : Genel Merkez 1355 Market Street Suite 900 San Francisco, CA 94103 ABD ABD ofisleri Atlanta, Boston, Boulder, Chicago, Cincinnati, Detroit, Los Angeles, Miami, New York, Seattle, Sunnyvale, Washington, D.C. Uluslararası ofisler Amsterdam, Bangalore, Berlin, Bogota, Brüksel, Köln, Dubai, Dublin, Hamburg, Hong Kong, Jakarta, Londra, Madrid, Melbourne, Mexico City, Milano, Mumbai, Yeni Delhi, Osaka, Paris, Rio de Janeiro, São Paulo, Singapur, Sidney, Seul, Tokyo, Toronto, Vancouver.

Twitter’ın henüz ülkemizde ofisi bulunmamaktadır. Yukardaki adresler haricinde Twitter ile iletişime geçebileceğiniz herhangi bir kanal bulunmamaktadır. Yukardaki bilgiler 2015-2016 yılları için geçerlidir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan