Twitter Engel Kaldırma 2020 | Cevrik.com

Twitter Engel Kaldırma 2020 | Cevrik.com

Twitter’da engel nasıl kaldırılır gibi bir çok soru bize gelmekte, daha önce göstermiş olduğumuz engelleme işlemi sayesinde istediğimiz kişileri nasıl engelleyeceğimizi öğrenmiştik, bugün ise engellemiş olduğumuz kişilerin engelini nasıl kaldırabiliriz onu gösteceğiz, aslında işlem gayet kolay ve sade bir şekilde yapılıyor ancak bilmeyen arkadaşlar için görselli olarak’ta engel kaldırma işleminin nasıl yapıldığını tarif edeceğim.

Twitter Engel Kaldırma

Twitter engel kaldırma işlemi aslında engellemiş olduğumuz kişiyi daha sonra affedip engellemeyi kaldırmaktan geçmektedir, ben engel kaldırmak değil kişi engellemek istiyorum onu nasıl yapacağım derseniz, şurada yer alan; Twitter Engelleme Nasıl Yapılır? yazımızı inceleyerek engelleme işleminin nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. (Ama öyle herkese engel atmayın, çok fazla kullanırsanız Twitter’da size engel atabilir ona göre 🙂 )

Twitter Engel Nasıl Kaldırılır?

Twitter‘da engel nasıl kaldırılır diye soracak olursanız işlem gayet basit bir şekilde yapılmaktadır, öncelikle bu işlemi ister Twitter internet adresinden yapın isterseniz’de Twitter Mobil uygulamasından yapın fark etmez, işlemler aynı şekilde yapılmaktadır.

Twitter Engel Kaldırma 2018

  1. İlk olarak Twitter hesabımıza giriş yapıyoruz,
  2. Daha sonra Twitter hesabımıza giriş yaptıktan sonra Twitter Ayarları bölümünü açıyoruz,
  3. Ayarlar bölümünden “Engellenmiş Hesaplar” yazan yere tıklıyoruz,
  4. Bu alanda engellemiş olduğumuz kişileri görebilmekteyiz,
  5. Buradan engelini kaldırmak istediğimiz kişiyi buluyoruz,
  6. Ve sağ tarafından bulunan “Engellendi” butonuna tıklıyoruz,
  7. Butona tıkladıktan sonra artık o kişinin engeli kalkmış olacaktır.

Bu sayede artık o kişinin hesabını hem siz görebileceksiniz, hemde engelini kaldırmış olduğunuz profil tarafından sizin hesabınız gözükecektir.

Twitter engel kaldırma işlemi hakkında kafanıza takılan bir soru var ise bize yorum kısmından yazabilirsiniz, ayrıca Twitter Takipçi Hilesi yazımızı’da incelemeyi unutmayın, bir bakmışsınız’da takipçi sayınız uçmuş 😉

Yorum Yap
0 Yorum yapan