Twitter Cinsiyet Değiştirme

Twitter Cinsiyet Değiştirme

Twitter’da cinsiyet değiştirme işleminin nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsunuz ama araştırdığınızda bir sonuca varamadınız mı? Şimdi sizlere Twitter cinsiyet değiştirme işlemi nasıl yapılır en basit yoldan göstereceğiz.

Twitter Cinsiyet Değiştirme

Twitter’da cinsiyet değiştirmek için profilinize giriş yaptınız ama böyle bir seçenek göremediniz mi? Ayrıca ayarlar penceresini açtınız yine mi cinsiyet bölümü yok, bunu değiştirmek için aslında yapmanız gereken Twitter ayarlar bölümüne giriş yaparak bu bölümde bulunan “Twitter Verilerin” alanına giriş yapmanız bu alanda çıkan şifre doğrulama ekranına Twitter şifrenizi girmeniz gerekiyor, şifrenizi girdikten sonra ise hemen orada cinsiyet bölümünü bulabilirsiniz.

Twitter Cinsiyet Düzenleme

Twitter Cinsiyet Düzenleme

Twitter’da ayarlar penceresinden ulaştığınız Twitter verileri penceresi üzerinden cinsiyetinizin yanında bulunan düzenle seçeneğine tıklamanız halinde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Düzenle penceresi ile birlikte “Erkek, Kadın, veya istediğiniz farklı bir cinsiyeti el ile yazarak girebilirsiniz.” düzenlemenizi yaptıktan sonra ise değişiklikleri kaydet seçeneğine tıklamanız yeterli olmaktadır.

Bu sayede artık cinsiyetinizi isteğiniz türde değiştirmiş olacaksınızdır. Twitter cinsiyet nasıl değiştirilir sorusunun cevabını resimli olarak anlatmış olduğumuza göre şimdi bir başka yazımız olan Twitter DM Kapatma hakkında tüm detayları görebilir ve yeni bilgiler öğrenebilirsiniz.

Twitter cinsiyet değiştirme ile ilgili aklınıza takılan bir soru işareti var ise bize aşağıda bulunan yorum kısmından ulaşmanız yeterli olacaktır, Twitter cinsiyeti sorularınıza anında cevap vereceğimizi unutmayın. Diğer yazılarımızda görüşmek üzere.

Yorum Yap
0 Yorum yapan