Twitter Beğeni Hilesi 2020 | Cevrik.com

Twitter Beğeni Hilesi 2020 | Cevrik.com

Merhaba dostlar, uzun bir müddet yoktuk farkındayız ancak bunun nedeni Ramazan Bayramın’da kendimize tatil vermemiz oldu, hala aynı yerimizdeyiz ama sadece biraz dinlendik sizde bunu bizlere makul görün. Geçmiş Ramazan Bayramınızı kutlarız ve nice bayramları temenni ederiz. Tamam tamam fazla uzattık biliyoruz hemen konumuza geçiyoruz merak etmeyin, twitter biz yokken birkaç değişiklik yaparak tasarım anlamında daha güçlü bir hale gelmiş, göze daha bir güzel hitap ediyor ve çok ponçik ponçik böyle köşeli olmayan oval ikonlar ve profil resmi alını ile daha bir hoş olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

Tasarım konusunda bu değişiklikten de bahsettiğimize göre şimdi sizlere twitter’ın o meşhur merakla beklediğiniz beğeni hilesini nasıl yapabilirim deyişleriniz için cevaplara;

Twitter 2020 Beğeni Hilesi

Twitter beğeni hilesi internet ortamına yazdığınızda bir çok site ile sizi karşılamakta ama şöyle bir durum var ki diğer yazılarımızda’da söylediğimiz gibi bu uygulamalar veya internet siteleri kişilerin kullanıcı güvenliğini tehdit edebiliyorlar. Bu yüzden bazı kullanıcıların hesapları çalınıyor ve bu hesap çalınmasıyla birlikte kişinin özel bilgilerine dahi erişim sağlayabiliyorlar. Bu yüzden sizlere twitter’da beğeni hilesi yapmadan önce girmiş olacağınız internet adreslerinin güvenilir olduğunu tespit edin ve hilenizi o şekilde çalıştırın.

Twitter Beğeni Kasmak

Twitter beğeni hilesi yapmak yerine bizim önerdiğimiz sistem doğal olarak beğeni kasma işlemidir. Peki bu işlemi nasıl yapacağım hile kullanmayın diyorsun da böylede beğeni gelmeyecek diyorsunuz içinizde ama duydum, bunun için yapmanız gereken #like #beğeni gibi veya popülaritesi yüksek etiketlere girerek buradan karşılıklı olarak birbirlerinize beğeni kasabilirsiniz. Siz onların tweetlerini beğenirsiniz onlarda sizinkileri beğenir ve bu sayede hem o beğeni kasmış olacak hem siz, ve ayrıca bu işlemi yaparken herhangi bir hile kullanmayacaksınız hatta hesap güvenliğinizi riske dahi atmayacaksınız. Bu yüzden her zaman ne diyoruz, hile değil doğal yöntemleri tercih edelim.

Twitter Beğeni Nasıl Arttırılır?

Twitter’da yukarıda verdiğimiz taktik ile beğeni arttırabilirsiniz, ama ben illa da beğeni hilesi kullanmak istiyorsanız size aşağıda birkaç site listeleyeceğiz, bu siteler üzerinden ücretsiz olarak yüzlerce, ve hatta binlerce beğeni sahibi olabilirsiniz.

Not: Siteler ile hiçbir alakamız yoktur, kullanıcı güvenliğinden siz sorumlusunuz.

  • retwit.net/
  • stwity.com/tr/
  • takipciyurdu.com/
  • twitter.begensinler.com/
  • https://twitter.eksigram.com/

Yeni hilelerde görüşmek üzere, ayrıca Twitter Şifre Nasıl Kırılır? incelemeden çıkmayın derim. 🙂

Yorum Yap
0 Yorum yapan