Tripcase Nedir Nasıl Kullanılır

Tripcase Nedir Nasıl Kullanılır


TripCase ile, uluslararası uçuşlarınızda seyahatlerinize ait uçuş bilgilerine, uçuş uyarılarına, hava durumuna, eklediyseniz otel bilgileri ile yerel ulaşım bilgilerinize anında ulaşabilirsiniz. Sürekli seyahat eden kullanıcılar için gerçekten çok faydalı bir uygulama. TripCase seyahatlerinizle ilgili tüm detayları not etmenize ve kendinize özel bir seyahat ajandası oluşturmanıza yardımcı olan, bunun yanında seyahatlerinizle ilgili birçok kullanışlı bilgiyi parmaklarınızın ucuna taşıyan bir faydalı bir uygulama.

Android ve ios telefonlarda ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Yoğun bir seyahat trafiğiniz varsa ve birçok etkinlik , toplantı gibi aktiviteleriniz varsa bu bilgilerin hepsini tek bir uygulamada toplayarak unutma ihtimalinizi tamamen kaldırabilirsiniz. Etkinliklerinizi yapmadan önce Uygulama ile gezilerinizi, toplantılarınızı , görüşmelerinizi, etkinlik saatlerinizi not ederek detaylandırabilirsiniz. Uygulamanın bir diğer özelliği de harita ve yol tarifi. Bu özellik sayesinde gittiğiniz yerde yol arama veya adres arama gibi dertlerden kurtulabilirsiniz. Bilmediğiniz bir ülkeye gittiğiniz zaman bu özellik sayesinde çok kolay adres bulabilirsiniz. Ayrıca yola çıkmadan önce yol ve hava durumunu öğrenerek buna göre hazırlık yapabilirsiniz.

Eğer seyahat rezervasyonlarınızı TripCase ortaklarından yaparsanız uçuş detayları ve otel rezervasyonu detayları gibi bilgilere de uygulama üzerinden erişebilirsiniz. Uygulamayı aşağıdaki linkten ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamanın android ve ios versiyonu tamamen ücretsizdir.

Son güncelleme ile uygulamanın birçok hatası giderilmiştir. Özellikle kullanıcıların rahatsız olduğu saat sorunu düzeltilmiştir. Hemen indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. www.tripcase.com

Yorum Yap
0 Yorum yapan