Telefonunuza Ne Kadar Zaman Harciyorsunuz

Telefonunuza Ne Kadar Zaman Harciyorsunuz


Günümüzde bilgisayarlar , akıllı telefonlar, internet hayatımızın büyük bir kısmını kaplıyor artık. Eskiden bilgisayar başında internet’te geçirdiğimiz zamanı artık telefonlarımızda geçiriyoruz. Oyunlar, İnternet , sosyal medya , uygulamalar, whatsapp vb. bu listeyi oldukça uzatabiliriz. Peki zamanımızın her anında olan telefonlar ile günde ne kadar zaman geçiriyoruz ? Telefonda bu süre içinde hangi uygulamaları ne kadar kullanıyorsunuz ? en çok zamanınızı ne alıyor ? bu sorulara cevap veren ve telefon kullanım istatistiğinizi çıkaran , bunun yanında bu zamanı daha verimli kullanmanızı sağlayacak muhteşem bir uygulamayı sizlerle tanıtacağız.

QualityTime , mobil cihazınızda kullanım istatistiklerinizi inceleyebileceğiniz, kullanımınıza çeşitli sınırlandırmalar koyabileceğiniz oldukça başarılı bir uygulama. Uygulamayı Android cihazınıza kurduğunuzda, artık kullandığınız tüm uygulamaların kullanım adetleri, toplam kullanım süresi gibi bilgilerinin kaydı tutuluyor ve daha sonra bu kullanım istatistiklerini uygulamaya göre, sürelere göre, tarih aralıklarına göre gibi farklı değerlendirme olanaklarıyla inceleyebiliyorsunuz. Kullandığınız uygulamalar’a sınırlama veya mola süreleri belirleyebilirsiniz. Özellikle oyun kullanıcıları kendini oyunlara kaptırarak çok fazla zaman geçiren kullanıcılar, oyunlarda geçirdiği zamana bir sınırlama koyabilir ve bu süreyi geçtikten sonra bilgilendirilmelerini sağlayabilir. Uygulamayı şimdilik sadece android cihazlarda kullanabilirsiniz.

Zero desktop inc. tarafından geliştirilen uygulama ilgili görüş ve taleplerinizi [email protected] adresinden iletebilirsiniz. Bu uygulamayı şiddetle tavsiye ediyoruz. Gün içinde telefonunuzla geçirdiğiniz sürenin farkına varamıyor olabilirsiniz fakat bu kullanım süreleri çok abartılı olabilir. Telefonunuzla geçirdiğiniz bu süreleri inceleyerek telefonunuzla geçirdiğiniz zaman ile yüzmeşnenin vakti geldi !

Uygulamayı ücretsiz indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniiz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan