Telefonu Kullanarak Araç veya Kişi Takip Nasıl Yapılır

Telefonu Kullanarak Araç veya Kişi Takip Nasıl Yapılır


Android veya iPhone telefonunuzu kullanarak araç takip nasıl yapabilirsiniz ? Kendi Araç takip sisteminizi en ucuz şekilde yapabileceğiniz güzel bir yöntemi sizlerle paylaşacağız. Şirketinizde bulunan araçları , Çocuğunuza verdiğiniz arabayı veya park ettiğiniz arabanızın ve hatta evcil hayvanınızın köpeğinizin yerini bulmak mı istiyorsunuz ? TrackR Bravo bu konuda sizlere oldukça ucuz ve kolay bir yöntem sunuyor. Ülkemizde bu alada satış yapan birçok firma var. Profesyonel takip sistemleri oldukça pahalı sistemler. Eğer bu işlem için düşük maliyetli bir yol arıyorsunuz bu yöntem tam size göre. Üstelik sadece araç takip değil, bu cihazı yerleştirdiğiniz herşeyin yer takibini yapabilirsiniz. Özellikle hayvanseverler köpek veya kedi gibi evcil hayvanlarının takibinde de kullanmaktadır.

Sistem Crowd GPS mantığıyla çalışıyor ve cihaz id bilgisine göre merkeze yani telefonunuza konum bilgilerini iletiyor.

TrackR adı verilen küçük mucizevi cihaz ile bu işlemleri tek tuşla yapabilirsiniz. Üstelik sadece 19 $ gibi bir miktar ile araç takip sisteminizi kurabilirsiniz. Herhangi bir Gps hat veya ekstra hiçbirşeye ihtiyaç duymadan bu küçük cihazlar ile istediğiniz arabayı takip edebilirsiniz.

Nasıl kullanılır ?

Oldukça kolay. Satın aldığınız cihazı telefonunuzla eşleştirin. Bunun için markette bulunan TrackR Lost Tracker uygulamasını indirmeniz yeterlidir. Takip etmek istediğiniz araç, kişi veya cihazın içine yerleştirin. Bu kadar !

İşlemleri yaptıktan sonra telefonunuzdan dilediğiniz zaman yer tespiti yapabilirsiniz. Oldukça şık ve ince bir tasarıma sahip olduğu için hiçbir gizlemesi oldukça kolaydır. Takip etmek istediğiniz araça anahtarlık olarak bile yerleştirebilirsiniz.  Bundan sonrası size kalmış , gizlemek için birçok yol vardır.

Ürün tanıtım videosuna göz atabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=zJTVOk2N4Nc

Cihaz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat bilgileri için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Fiyatlar 1 adet TrackR $29.00, 3 adet $58.00 , 5 adet $87.00 8 adet $116.00 Fiyatlar çok yüksek olmadığı için gümrükte sorun yaşamadan satın alabilirsiniz. 10 veya üstü satın alımlarda daha uygun fiyatlar sunuyorlar. Ne kadar fazla satın alırsanız fiyatlarda o kadar düşüyor.

Ürünleri incelemek için tıklayın: https://buy.thetrackr.co/br/07/checkout

Adım 1: Aşağıdaki linki kullanarak Trackr Bravo, satın alın.Ürünün elinize ulaşması yaklaşık 2 hafta sürecektir.

Adım 2: Akıllı telefonunuzla (iPhone veya Android) cihazı eşleştirin.

Adım 3: Takip etmek istediğiniz noktaya cihazı gizleyin. Artık telefonunuzdan uygulamayı açıp kullanabilirsiniz !

Bu sistem hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yorum atarak bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca firmanın sunduğu online destek bölümünden de destek alabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan