Telefondan Güvenlik Kamerası Nasıl izlenir

Telefondan Güvenlik Kamerası Nasıl izlenir


Merhaba arkadaşlar. Bugün akıllı telefonlarınızda güvenlik kameralarını izlemek için kullanabileceğiniz başarılı bir uygulamayı sizlerle paylaşacağız. Bildiğiniz gibi günümüzde neredeyse heryerde güvenlik kameraları bulunmakta. Bu uygulama ile işyerinizde, ofisinizde , anaokullarında vb. heryerde bulunan kameralara uzaktan bağlanıp , izleyebilirsiniz. CCTV ya da DVR bağlantısı kullanarak kolayca bu kameralara bağlanabileceğiniz Ivideon uygulaması, kamera görüntülerini bulut depolamada saklayarak daha sonradan izlemenize de imkan tanıyor.

Uygulama’nın en kullanışlı özelliklerinden biri de bulut depolama özelliği ile görüntüleri daha sonrada izleyebiliyor olmanızdır. Bu tarz yazılımlarda genellikle bu tarz depolama özellikleri bulmak oldukça zor. Bulunduğunuz her yerden güvenlik kameralarınızı takip etmeniz için geliştirilen Ivideon uygulaması, güvenlik kameralarınızı anlık olarak izlemenize imkan sağlıyor.

 

Panasonic, Foscam, Airbeam, Axis, D-Link, Hikvision, Dahua, Microdigital, Foscam, Easy-N, Acti, Edimax, TP-Link,Trendnet, Sony, Apexis, Logitech ve daha fazla kamera için destek sunan uygulama ile yukardaki markaya sahip kameraların hepsini sorunsuz izleyebilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı oldukça kolay ve kullanışlı bir arayüz sunuyor. Bağlantı alanına bağlanmak istediğiniz güvenlik kamerasının ip adresini ve gerekli portlarını yazarak ( bilgileri güvenlik kamerasının bulunduğu yerden alabilirsiniz ) bağlanabilirsiniz. Kullanım içi herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Uygulama kullanımı hakkında sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan