Telefonda Düblaj Nasıl Yapılır

Telefonda Düblaj Nasıl Yapılır


Son zamanlarda popüler hale gelen “Video montaj” çılgınlığı giderek artmaya başladı. Özellikle Vine,instagram gibi video paylaşım alanlarının oluşmasıyla bu alanda ciddi bir populerliğe ulaşan kullanıcılar ortaya çıkmaya başladı. Sosyal medya’da fenomen olan replikler ile montaj yapma sayısı giderek artmaya başladı. Durum böyle olunca kullanıcılar şimdiden bu konuda uygulamalar aramaya başladı.

Gündemdeki popüler replikleri kolaylıkla montajlayabileceğiniz en başarılı 2 uygulamayı sizlerle paylaşacağız. Apple Store ve Google Play‘de kullanıcılar tarafından en çok beğenilen Dubblaj ve Dubsmash kullanımı hakkında yardımcı olmaya çalışacağız. Bu uygulamalar ile telefonlarınızda çok eğlenceli dublajlar hazırlayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Dubblaj nasıl kullanılır ?

Ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

 

 

Dubblaj uygulamasıyla video çekmek ve dublaj hazırlamak oldukça kolay.

  • Uygulamayı çalıştırın.
  • Dublajlar listesinde bulunan zengin arşivden beğendiğiniz repliği seçin.
  • Video ekranında kayıt butonuna basarak videonuzu çekmeye başlayın. Seçtiğiniz repliğin uzunluğuna göre videonuzu çekmeniz gerekiyor. Videoda herhangi bir hata durumunda Durdur / Yeniden başlat seçeneğini kullanabilirsiniz.
  • Videonuz bittikten sonra dublajınız hazır olacaktır. Paylaş seçeneği ile sosyal medyada videonuzu paylaşabilir Galeriye kayıt et menüsü ile telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Dubsmash nasıl kullanılır ?

Dusmash indirmek için Tıklayın

Dubsmash ile montaj yapmak için aşağıdaki adımları takip edin.

All sounds” ekranından montaj yapmak istediğiniz repliği seçin

Recod dub” menüsünde videonuzu çekmek için “Start” menüsüne dokunun.

Videonuz bittikten sonra “Your dub” menüsünden hazırladığınız videoyu izleyebilirsiniz. Videonuzu kaydetmek için “Finish” butonuna basmanız gerekiyor. “Share Your dub” menüsünü kullanarak sosyal medyada videonuzu paylaşabilirsiniz. Oluşturduğunuz videonuzu cihazınıza kaydetmek için “Save to Gallery” seçeneğini kullanabilirsiniz.

Sizlerde bu uygulamalar ile montajlarınızı hazırlayabilirsiniz. Beğendiğiniz montaj uygulamalarını bizlerle paylaşabilir. Oluşturduğunuz montajları bizlere gönderebilirsiniz. Uygulamalar hakkında sorularınızı yorum olarak atarsanız tekrar yardımcı olmaya çalışırız. Bol eğlenceler!

Yorum Yap
0 Yorum yapan