Telefon Sahte Konum Nasıl Gönderilir

Telefon Sahte Konum Nasıl Gönderilir


Android veya ios telefonlarda sahte konum gönderimi nasıl yapılır ? konusunu resimli olarak anlatacağız.  Telefonlarda bulunan anlık mesajlaşma yazılımları (Whatsapp vs.) veya sosyal paylaşım sitelerinde konum paylaşırken bu konumunuzu istediğiniz gibi belirleyerek , karşınızdakilere sahte yer bildiriminde bulunabilirsiniz. Uygulamayı eğlence amaçlı kullanabilirsiniz. Bunun haricinde iş yerinde veya arkadaş çevrenizle ortaya çıkabilecek özel durumlarda’da imdadınıza yetişebilir.

Uygulamayı kullanmak için cihazınıza herhangi bir özel ayar yapmanıza gerek yoktur. Tek bir tıkla kendinizi dünyanın bir ucundaymış gibi gösterebilirsiniz.

Sahte konum nasıl gönderilir ?

1. Ayarlar/ Geliştirici seçeneklerinden “Sahte konumlara izin ver.” seçeneğinin işaretli olduğundan emin olun.

2. Uygulamayı çalıştırın ve denemek için haritadan sahte bir konum belirleyin. Kordinat belirleyerek de istediğiniz lokasyonu seçebilirsiniz.

3. Uygulamanın çalışması için Kablosuz ağların devrede olması gerekmektedir.

4. Bundan sonraki yapmanız gereken işlem konum göndermek istediğiniz uygulamayı çalıştırmaktır. Örneğin Whatsapp’ı açarak konum gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz konum Fake gps yazılımından seçmiş olduğunuz sahte konum olacaktır.

Uygulamayı indirmek için Tıklayın

İstediğiniz zaman sahte konumu kapatmak için “Stop” , “Dur” seçeneğine tıklayabilirsiniz. Bu işlemlerin alternatifi için sahte ip adresi kullanarak veya vpn kullanmanız gerekmektedir, ancak bu şekilde her uygulamada kullanamazsınız. Paylaştığımız yazılım ile işlemi bu kadar kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu araya uygulamanın kullanımı tamamen ücretsizdir ve uygulama için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Yazılım hakkında sorularınızı yorum atarak bizlere iletebilirsiniz.

www.ozengen.com sahte konum gönderme 2015

Yorum Yap
0 Yorum yapan