Telefon Orjinal mi Nasıl Kontrol Edilir

Telefon Orjinal mi Nasıl Kontrol Edilir


Merhaba ozengen.com takipçileri. Bildiğiniz gibi piyasada bir sürü sahte telefon dolaşmakta. O kadar başarılı sahte telefonlar piyasaya sürülmekteki bunları orjinalinden ayırmak neredeyse imkansız hale geldi. Orjinal bir kasa yapımı, sistem entegrasyonunun başarılı bir şekilde yapılması gibi nedenlerden dolayı sahte telefonlar ile insanları dolandıran bu telefonları tespit etmeniz için güzel bir sistemi sizlerle paylaşacağız.

Özellikle çevrenizde telefon konusunda fazla bilgisi olmayan insanların bu şekilde dolandırılmaması için bu sistemi onlara’da öğretmenizi ve herkesin bilgisi olması için çaba sarfetmenizi öneririm. İnsanları kandıran , dolandıran sahte telefon üreticilerine dur demek için faydalı olacağını düşünüyoruz.

Sistemi çalıştırmak ve kullanmak oldukça basit. Öncelikle aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı indireceğimiz ekrana giriş yapıyoruz. Tıklayın

Uygulamayı indiriyoruz.

Android telefonumuza yüklüyoruz.

QR kodu okutuyoruz.

Kodu okuttuktan sonra telefonunuzla ilgili detaylı bilgileri alabilirsiniz. Telefonunuz kopya ise aşağıdaki ekrana benzer bir uyarıyla karşırsınız. Orjinal telefonlarda yeşil bir arkaplanda telefon modelinizi göreceksiniz.

Bu yöntem ile telefonun orjinal mi yoksa kopya mı olduğunu öğrenebilirsiniz. Özellikle düşük işlemci ve ram ile üretilen sahte telefonları bu uygulama olmadan ayırt edebilmeniz oldukça zor. Telefonu nereden alırsanız alın, kendinizi güvene almak için bu testi yapmanızı öneririz.

Uygulama hakkında sorularınızı yorum atarak bizlere iletebilirsiniz. Kolay gelsin arkadaşlar.

Yorum Yap
0 Yorum yapan