Telefon Ekranı Nasıl Sürekli Açık Tutulur

Telefon Ekranı Nasıl Sürekli Açık Tutulur


Android telefonlarda “Always On Display” “ekranın sürekli açık” kalmasını sağlayacak, en iyi uygulamayı sizlerle tanıtacağız. Bildiğiniz gibi neredeyse tüm elektronik cihazlar, enerji tasarrufu sağlamak için, uzun süre kullanılmayınca uyku moduna geçer. Bu sayede cihazınızı kullanmadığınız süre içerisinde aşırı batarya tüketimi engellenmiş olur.

Ekranın sürekli açık kalması, genellikle telefon üzerinden oyun oynayan kullanıcılar tarafından talep edilen bir özelliktir. Uygulamayı , çalıştırmak istediğiniz uygulamalara göre kişiselleştirerek sadece belirli uygulamalar açıkken ekranın açık kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu ve buna benzer birçok özellik ile bu alanda en iyi uygulama diyebiliriz.

Play Store’dan uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.thsoft.glance&hl=tr

Uygulamayı çalıştırdıktan sonra yukarıda bulunan anahtarı sağa kaydırarak aktif edebilirsiniz.

Pozisyon, Saat stili, arkaplan gibi birçok ayarları bu alanda kişiselleştirebilirsiniz. Uygulama yetkileri seçeneği ile sadece belirli uygulamalarda ekranın açık kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede ayarları sürekli değiştirmenize gerek kalmayacaktır.

Uygulama kullanımı hakkında bilgiler.

1. Glance Plus’ı açın, servisi başlatın (Yeşil başlat tuşuna basın)

2. Elinizi yakınlık sensörünün üzerinde 2 kere sallayın yada sadece cebinizden çıkarın

3. Telefonu uyandırmak için ekrana çift tıklayın yada uzun basılı tutun

4. Glance ekranını kapatmak için güç tuşuna basın

Bazı özellikler: – Yazı boyutu ve Yazı rengini değiştirin – Hava durumu ve bildirim gösterme.. – Saat stilini değiştirebilme (dijital, analog) – Glance’in ekranda görüntülenme pozisyonunu değiştirme

NOT: Glance Plus bütün cihazları desteklemeyebilir, telefonunuzun yakınlık sensörü olması gerekir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan