Telefon Ekran Videosu Nasıl Çekilir

Telefon Ekran Videosu Nasıl Çekilir


Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere telefonun ekran videosunu çekmenize yarayan güzel bir uygulamayı tanıtacağız. Uygulamanın adı “Ekran kaydedici” uygulama ile ücretsiz ve herhangi bir limit olmadan ekran videolarını çekebilirsiniz.

Ekran videosu çekme, ses kaydetme, farklı kalitede videolar üretme ve ekran görüntüsü alma gibi birçok fonksiyonu bulunan programı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ekran videosu alma konusunda Google Play üzerinde birçok uygulama bulabilirsiniz fakat bu uygulamalar ücretli ve kısıtlı olarak kullanılmaktadır. Ekran kaydedicide herhangi bir limit olmadan videonuzu kaydedebilirsiniz. Kaydetdiğiniz videoları web ve sosyal medyada kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır. Android telefonunuzda kolay kullanım arayüzü ile pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Kullanım hakkında detaylı bilgi için resimli anlatımımızı takip edebilirsiniz.

Android Ekran Videosu çekme

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.screenrecorder
Öncelikle Google Play bağlantısına tıklayarak uygulamayı telefonumuza indiriyoruz. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı başlatın.

Yazımızın başında belirttiğimiz gibi uygulamanın kolay bir arayüzü var. Start seçeneğine tıklayarak video çekme işlemini başlatabilirsiniz.

Setting / Ayarlar menüsüne girerek video kalitesi, ses kayıt, kayıt görünümü gibi birçok ayarı kişiselleştirebilirsiniz.

Ayrıca Banner text seçeneğini kullanarak çektiğiniz videolara dilediğiniz bir yazıyı ekleyebilirsiniz. Özellikle tanıtım videoları veya reklam amaclı çekilen videolar için oldukça işe yarayan bir özelliktir. Bu ve buna benzer birçok özelliği bulabileceğiniz ekran kaydedici uygulamasını şiddetle tavsiye ediyoruz. Uygulama hakkında soru ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlerde ekran videosu alma hakkında uygulama veya yöntemlerinizi önerebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan