Telefon Dokunmatik Hassasiyeti Nasıl Ayarlanır

Telefon Dokunmatik Hassasiyeti Nasıl Ayarlanır


Telefonunuz’da Root olmadan dokunmatik hassasiyetini ayarlayabilirsiniz. Genellikle bu tarz özel işlemleri yapmak için telefonunuzun rootlu olmas gerekir fakat sizlerle paylaşacağımız uygulama sayesinde işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Süper Touch uygulaması ile , herhangi bir uzmanlığa sahip olmadan kaydırma hareketlerini ayarlayabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için #Tıklayın

1. Play Store’da uygulamayı ücretsiz olarak indiriyoruz.

2. Bir sonraki ekranda “Genel” ve “Gelişmiş” seçeneğinden ayarlara giriş yapabilirsiniz.

3. Dokunmatik ayarları varsayılan olarak 460 olarak gelir. Kaydırıcıyı hareket ettirerek ayarları özelleştirebilirsiniz.

4. Ayarları tamamladıktan sonra “Start Smooth Touch” seçeneğine tıklayarak ayarları kaydedebiliriniz.

Uygulamanın sunduğu diğer menüleri kullanmak zorunda değilsiniz. Genel olarak ayarları bu şekilde düzenleyebilirsiniz.

Dokunmatik ayarlarınızı düzenlemeniz ,internet ve uygulama kullanımınızda oldukça kolaylık sağlamaktadır. Telefonununda çok fazla oyun oynayan kullanıcılar için daha iyi bir oyun deneyimi sunar. Batarya tasarrufu menüsü sayesinde telefonunuzun performansına herhangi bir etki etmez.  Bazı telefonlar teknik olarak dokunmatik ekran hassasiyeti oldukça düşüktür ve bu kullanıcılar için kullanımı oldukça zorlaştırır. Bu gibi durumlarda uygulama tam bir kurtarıcı görevi görüyor ve dilediğiniz gibi ayarlarınızı arttırabiliyorsunuz. 6.3 güncellemesi ile birçok yenilikler eklenmiştir.

Uygulama hakkında görüşlerinizi ve fikirlerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

 

Yorum Yap
0 Yorum yapan