Tamindir’den Kaçmaz Minecraft Çekilişi

Tamindir’den Kaçmaz Minecraft Çekilişi


Minecraft severler için güzel bir haberimiz var. Sitemizin sponsorlarından ve Türkiye’nin en büyük dosya indirme sitelerinden biri olan Tamindir tarafından özel bir çekiliş ile 10 adet tam sürüm Minecraft kazanabilirsiniz.

Ülkemizde yayına girdiği andan itibaren kullanıcılar tarafından büyük ilgi gören Minecraft, çok büyük bir hayran kitlesi ve oyuncu kitlesi kazanmış durumdadır. Oyun geçtiğimiz günlerde Microsoft tarafından satın alınarak daha da geliştirilmeye başlandı. Minecraft, 16 Mayıs 2009’da halka açık sürümden önce toplam 1 haftada yazılmış ve TIGSource forumlarında yayınlanmıştır. Ve oyun popülerliğini, dikkate değer ölçüde bu forumdan kazanmıştır. Oyun ilk sürümden beri güncellenmeye devam etmektedir. Son olarak yapımcı firma Mojang 1.8’in yakında geleceğini resmi Mojang Blog’unda duyurmuş ve oyunun 1.8 sürümünü 2 Eylül tarihinde yayınlamıştır. Oyun ile birlikte Mojang, daha sonra 2,5 milyar $’a Microsoft’a satılmıştır.

Ülkemizde genç yaştaki oyuncular tarafından büyük ilgi gören oyun için 55 TL değerinde olan bir kod almanız gerekiyor. Kampanya bitiminde Tamindir ekibi tarafından (Gift Code) kazananlara dağıtılacaktır.

Kampanyaya nasıl katılabilirim ?

Öncelikle Tamindir Google plus sayfasına girerek sayfayı +1’leyin.

https://plus.google.com/+Tamindir

Tamindir tarafından hazırlanmış olan videoya yorum yapın ve beğenin ve videonun altında yer alan forma adınız soyadınız ile birlikte size ulaşabileceğiniz bir e-posta adresini girerek doldurun.

Katılım formu için Tıklayın

Kampanya katılım kuralları:

  • Çekilişe Tamindir çalışanları ve 1. dereceden akrabaları kesinlikle katılamazlar.
  • Kampanya başlangıç tarihi 17 Kasım 2014 Pazartesi günü olup, 30 Kasım 2014 Pazar günü 23.59’a kadar devam edecektir. Belirtilen bitiş tarihinden sonra yapılan başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır.
  • Sağlanacak tam sürüm Minecraft masaüstü PC sürümü içindir.
  • Kazananlar Random.org üzerinden çekilişle belirleneceklerdir.
  • 10 asil talihliye ek olarak 20 adet yedek talihli seçilecektir ve Random.org’da çıkan sıralamaya göre yedek talihlilere geçilecektir.
  • Her kullacını kampanyada sadece bir çekiliş hakkı kazanabilir. Tekrarlayan katılımlar dikkate alınmayacaktır.
  • Kampanya sonuçları kampanya bitiş tarihinden itibaren 5 günlük süre içerisinde açıklanacaktır.
  • Katılım formunu doldurmayan, yanlış bilgiler giren ve yukarıda belirtilen gerekli katılım koşullarından herhangi bir tanesini yerine getirmeyen ziyaretçilerimizin başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Ozengen.com olarak bütün katılımcılara başarılar diliyoruz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan