Swarm Profilime Bakanları Görme

Swarm Profilime Bakanları Görme

Merhaba swarm’ın kuzucuk dostları, swarm kategorimizi boşladığımızı düşündükama geldik buradayız sıkıntı yapmıyoruz ve swarm’ın profilime kim bakmış konusu ile karşınıza çıktık, güzel bir konu ve arayıp çözümlere ulaşmak isteyende bir hayli fazla olduğunu anladık. Swarm’ın yer bildirimi yaparak insanların birbirlerinin nerede olduğunu anlamaktan başka bir nedeni yok olarak düşünsek’te kullanıcılar o sosyal medya ağı üzerinden birbirlerinin profiline giriş yapıyorlar ve kim olduğunuzu inceliyorlar.

Ayrıca profilinizdeki adınızı direk diğer sosyal medya instagram / facebook gibi ağlarda aratıyorlar ve size takipçi isteği dahi gönderen çıkabiliyor. Yani yer bildirimi olsa dahi birisi sizden hoşlanmış ise takip isteği ile bunu anlayabilirsiniz, ancak birde profilinize girip geri çıkanlar mevcut, bunları nasıl göreceğiz abicim yok mu bunun yöntemi derseniz haydi inceleyelim;

Swarm uygulamasında profilimize bakan kişileri nasıl görürüm diye soracak olursanız bu konuyla ilgili google veya diğer arama motorlarında arama yaptığınızda karşınıza birçok profilinize bakanlarınızı gösteren site ile karşılaşıyorsunuz ve bunlara tıklayarak aaa profilime bu kişi mi bakmış gibi bir duruma düşüyorsunuz ama şöyle bir gerçek var; O sitede gösterilen verilerin hiçbir gerçeklik ile alakası yok, yaptığı sistem arkadaşlarınız arasından sıralamasız bir şekilde size en çok bu kişi profilinize girmiş diye bir yalan yanlış tablo gösterimi uygularlar.

Swarm Profilimi Görüntüleyenler

Swarm’da dediğimiz gibi sitelerde yer alan veriler yanlış peki hangileri doğrudur, telefon içerisinde yer alan market yani ios store ile google play’de yer alan profilime bakanlar uygulamaları gösteriyor mu derseniz onlar da yanlış bilgi vermektedir.

Swarm uygulamasında profilinize bakan kişileri görmek gibi bir sistem mevcut değildir bu yüzden çevrede yer alan bu tarz uygulamaları gerçek sanıp bir şeyleri ispatlamak ya da bak bu benim profilime bakmış inanıyor musun gibi laflar söylemeye gerek yoktur. Ayrıca bu tarz uygulamalar sizin hesabınızın kapanmasına bile neden olabilir.

Profilime bakanları böyle açıkladığımıza göre şimdide engellediğimiz kullanıcılara gelelim: Swarm Engellediğim Kullanıcı Listesi ‘ni buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz ve isterseniz engellediğiniz kullanıcıları geri engelini kaldırabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan