Swarm Kullanıcı Engelleme

Swarm Kullanıcı Engelleme

Merhaba swarm kullanıcıları, sitemizde swarm kategorisine bir doping etkisi yaratmak istiyoruz, bu yazımızda onlardan bir tanesi olacak. Foursquare uygulamasının swarm’a geçiş yapmasıyla birlikte daha’da eğlenceli olduğunu düşündüğümüz check-in işlemi bir kişiyi aynı mekandaysanız bulmanızı kolaylaştıran bir uygulamada diyebiliriz.

Swarm hem yer bildirimi için oldukça kullanışlı hemde ortamda kimler varmış görebilmek adına güzel bir uygulama olduğunu düşünüyoruz, Peki bu uygulamada check-in yaptığımızda karşımıza abuk subuk bir kişi çıkıp arkadaş olmak isterse bu kişiyi nasıl engelleriz şimdi sizlere bunu göstereceğiz.

Swarm’da kullanıcı engellemek için öncelikle engelleme yapacağımız profile giriş yapmamız gerekiyor, profile giriş yaptıktan sonra işlemimiz çok basit, tek yapmamız gereken profilin sağ üst kısmında yer alan “engelleme butonuna” tıklamak.

Swarm Kişi Engelleme

Butona tıkladıktan sonra emin misiniz diye bir soru çıkmakta karşımıza, bu soruya’da tamam dedikten sonra işlemimiz tamamlanıyor ve o kişiyi engellemiş oluyorsunuz.

Swarm’da kullanıcıyı engellemenin avantajı olarak o kullanıcı sizi bir daha göremeyecek ve artık size mesaj atamayacaktır. Hem mesajlarını hemde sizi görmesini engellemiş oluyorsunuz.

Swarm’da kullanıcıyı engellediğiniz’de karşı tarafa herhangi bir bildirim gitmemektedir. Ancak kişi sizi arattığında bulamaz ise engellemiş olabileceğinizi düşünebilir. Bu yüzden başka bir hesaptan kullanıcı adınızı aratarak profili kapatmış mı yoksa engellemiş mi diye bakması gayet normal. 🙂

Ayrıca swarm kategorimizde yer alan Swarm Hesap Nasıl Dondurulur? yazımızı’da incelemeyi unutmayın lütfen. 🙂

Yorum Yap
0 Yorum yapan