Swarm Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

Swarm Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

Herkesin baş tacı haline gelen, Swarm yer bildirimi uygulamasındaki hesabınızı nasıl dondurabilirsiniz? ya da Swarm hesabı dondurabiliyor mu? gibi soruların cevaplarını arıyorsanız doğru yerde olduğunuzdan eminim. 7’den 70’e son dönemlerde herkesin kullandığı, Swarm’da hesaplarını dondurmak isteyen, kullanıcılar için bu yazıyı hazırladık. Eğer elinizde dondurmak istediğiniz bir Swarm hesabı varsa, dondurmak için tek yol direkt olarak yetkililere, sebebiyle birlikte bir rapor şeklinde bildiri yapmak. Aksi taktirde şu anlık Swarm hesabı dondurma gibi bir işlem yapılamadığının altını çizelim. Fakat hesabınızı silme işlemini yapabilirsiniz. Swarm hesabınızı silmek istiyorsanız, yazıyı okumaya devam edin.

Swarm Hesap Dondurma 2020

Foursquare uygulamasından sonra ilk sırada gelen Swarm hesabınızı silmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Swarm hesabını dondurma 2020 yılı için, öncelikle şunun altına çizmem gerekiyor ki akıllı telefonlarınızdan Swarm hesabı silmek mümkün değil. Ancak bilgisayarınızdan web sayfasına girerek silme işlemini tamamlayabilirsiniz. Silme işlemini tamamlamak için web sayfasındaki silme sayfasına girmelisiniz.

Swarm Hesabı Nasıl Dondurulur?

Yukarıda belirttiğimiz gibi Swarm hesabını dondurmak, mümkün değil ancak Swarm hesabını tamamen kaldırıp silebilirsiniz. Mutlaka dondurma işleminin de geleceğinin haberini vermekle beraber, çoğu kişinin severek kullandığı Swarm uygulaması, yer bildirimi yapmanın yanında yeniliklerle birlikte teknolojinin icatlarını gösteren bir uygulama. Arkadaşınızın size olan uzaklığını bile görebiliyorsunuz. Tüm dünyanın severek kullandığı Swarm’da birçok işyerinin , alışveriş merkezlerinin ve restaurantların olması da, Swarm kullananları memnun ediyor. Bir alışveriş merkezine gittiğiniz zaman check–in yapabileceğiniz bir uygulama olan Swarm yer bildirim uygulaması, gün geçtikçe birçok yeniliğe imza atıyor ve kullananların ve kullanacakların ilgi odağı haline geliyor.

Foursquare Hesap Silme

Milyonlara hitap eden, Swarm uygulaması tüm yenilikleri ve değişiklikleri ile kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor. Yukarıdaki yazıları okuduysanız, Swarm hesabınızı  donduramayacağınızı ancak tamamen silebileceğinizi, benimsemişsinizdir. Umarım sizde hesabınızı rahat bir şekilde kapatır, hiçbir sorun yaşamadan yeni bir hesap açarak, Swarm kullanmaya devam edersiniz. İlk başta belirttiğimiz gibi dondurmak sistemsel olarak mümkün değil ancak, yetkililerle iletişime geçebilirsiniz. Bir ihtimal hesabınızı dondurma işlemi gerçekleştirme olasılığınız olabilir. İstediğiniz uygulamada tüm hesaplarınızı silmek ya da dondurmak için ayrıntılı bilgi internette yoksa, hemen bildirim yapın o uygulamanın report sistemine. Geri dönüş sağlanacaktır.

Swarm’da engel kaldırma olayını inceledikten sonra şimdi sahte konum nasıl atılır konumuzu ziyaret ederek istediğiniz yeri check-in yapabilirsiniz: Swarm Sahte Yer Bildirimi

Yorum Yap
0 Yorum yapan