Swarm Hesap Çalma İşlemi

Swarm Hesap Çalma İşlemi

Swarm’da hesap çalma hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsunuz ve nasıl yapılacağını merak ediyorsunuzdur. Bizde bu yazımızda sizlere hesap çalma işleminin nasıl yapılacağını belirteceğiz ve tüyoları sizlere sunacağız, bu konuda internette olan bir çok adresin sizlere yalan söylediklerinden’de bahsedeceğiz, hemen hesap çalmanın detayları nelerdir bakalım;

Swarm hesap nasıl çalınır diye gelen sorulara cevap niteliğinde bu yazı, internette bir arkadaşınızın hesabını çalarak o kişiye şaka amaçlı bir şeyler yapabilirsiniz ama bazı kişiler ise gıcık olduğu kişinin hesabını çalmak için uğraşırlar. Ve ilk olarak nasıl çalınacağını kendileri kafalarında düşünürler ve bir şey bulamadıktan sonra ise google amcaya ilk olarak swarm hesap çalma yazarlar ve büyük ihtimalle ilk çıkan siteye tıklarlar ve orada yer alan işlemleri uygularlar ancak bu uygulamada ilk olarak kullanıcı adı ve şifrenizi vermelerini isterler daha sonra sizin hesabınız üzerinden o kişinin hesabını çalacaklarını iddia ederler ancak böyle bir işlem gerçekte yapmayacaklardır. Çünkü onların asıl amacı sizin kullanıcı adını ve şifrenizi öğrendikten sonra sizin hesabınızı çalmalarıdır, bu yüzden siz hesap çalmak isterken onlar sizin hesabınızı çalabilir, bu konudaki sitelere güvenmemenizi öneriyoruz.

Bu siteler arasında gerçekleri yok mudur, hesap çalan site adresi var mı diye soracak olursanız da böyle bir internet adresi mevcut değildir.

Swarm Hesap Ele Geçirme

Swarm’da hesabı ele geçirmek isterseniz o kişi arkadaşınız ise telefonunu veya e posta adresini ele geçirmeniz gerekiyor, eğer bu işlemlerden bir tanesi ele geçirmiş iseniz swarm uygulamasını açarak şifremi unuttum işlemini uygulamanız gerekiyor, bu sayede şifre unuttum bölümünden mail adresi veya telefon numarası ile o kullanıcının yeni şifre bağlantısına ulaşabilir ve bu sayede yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Bu yüzden bu bilgilere erişemediğiniz sürece hesabı çalsanız dahi o kullanıcı geri hesabını alabilir, ancak dediğimiz gibi mail adresine ulaşım sağladığınız taktirde artık hesap sizin elinize geçmiş olur ve swarm üzerinden istediğiniz check-inleri yapabilir veya istediğiniz kişiye mesaj gönderebilirsiniz.

Ayrıca bir önceki yazımız olan Swarm Beğeni Hilesi‘nide görebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan