Swarm Fotoğraf Nasıl İndirilir?

Swarm Fotoğraf Nasıl İndirilir?

Merhaba swarm kullanıcıları, bir yere gittiğinizde arkadaşlarınızla yer bildirimi yapmışsınızdır illaki, swarm bu konularda ilk gelen bir uygulama. Swarm kullanıcıları’da bazen yer bildirimi yaparken resim ekleyebiliyorlar ve karşı taraftaki arkadaşları bu resmi görebiliyorlar. Peki ya bu resmi telefonumuza indirmek istersek bunu nasıl yapacağız gelin birlikte bakalım.

Swarm’da fotoğraf indirme işlemini yapabileceğimiz bir uygulama şimdilik yok ancak telefonumuzun o güzel özelliklerinden faydalanarakta swarm’da fotoğraf indirmek için tek yapmanız gereken işlem telefonunuz ile birlikte o resme girerek o resim üzerinden “ses kısma ve telefon güç düğmesine” aynı anda basmak, aynı anda basılı tuttuğunuzda telefonunuz ekran görüntüsü alarak o görüntüyü de telefonunuza kaydedecektir.

İşlem bu kadar basittir, tek eksik o fotoğrafın kenarlarında telefon alanı da gözükecektir, bunu silmek için telefonunuzun galeri kısmından kırpma aracını seçerek sadece resim kalacak şekilde kenarlarından kırpmanız yeterli olacaktır.

Swarm Ekran Görüntüsü Aldığım’da Bildirim Gider Mi?

Ekran görüntüsü alarak fotoğrafı indirdiğimizde karşı tarafa herhangi bir şekilde bildirim gitmecektir, bu durumda kendinizi sıkıntıya sokmaya gerek yok, keyfinize bakın istediğiniz fotoğrafı bu şekilde telefonunuza kaydedebilirsiniz. Haydi şimdi kaydetme zamanı!

Tek bir sorun olabilir arkadaşınız o fotoğrafı telefonunuzda görmesin aman dikkat bu konuda tedbirinizi alında. 🙂

Ayrıca benzer konumuz olan Swarm Fotoğrafları Gizleme yazımızı da incelemeden ayrılmazsınız inşallah, değil mi? 🙂

Yorum Yap
0 Yorum yapan